Kopš 15. marta plkst. 6.00 pēc Latvijas laika ikviens interesents var lejupielādēt jaunākās pārlūkprogrammas Internet Explorer 9 galaversiju. Programma lietotājiem pieejama latviešu un krievu valodā, kā arī vēl aptuveni 40 valodās vietnē www.beautyoftheweb.com. Pagaidām gan IE 9 iespējams savietot tikai ar Windows 7 un Vista.

Internet Explorer 9 Beta ir Microsoft visvairāk lejuplādētā pārlūkprogrammas Beta versiju vēsturē, ar vairāk nekā 40 miljoniem lejupielāžu programmas testēšanas laikā.

 

Internet Explorer 9 (IE9) iespējas sava piedāvājuma pilnveidošanai un dažādošanai jau šobrīd izmanto ap 250 pasaules vadošo vietņu, kas kopā sasniedz vairāk nekā vienu miljardu interneta lietotāju. To vidū ir Facebook, Twitter, Amazon, eBay, CNN, Wall Street Journal un daudzas citas. Arī Latvijā arvien vairāk populāru interneta vietņu jau izmanto Internet Explorer 9 savu mājaslapu pilnveidošanai. To vidū ir sociālais tīkls draugiem.lv, portāli TVnet.lv, receptes.lv, zparks.lv, Medn.is un Sportacentrs.com un citi.

 

Lasīt tālāk TVNET.lv

Tagi: Informācijas tehnoloģijas, Internets, Internet Explorer, Interneta pārlūkprogrammas