2011.gada 19.martā Latvijas Advokatūra atzīmēs 90.gadadienu. Šo svētku ietvaros ir nolemts turpināt pagājušā gadā iesākto tradīciju - bezmaksas juridisko konsultāciju sniegšanu ikvienam, kam ir tāda nepieciešamība.

Ņemot vērā pagājušā gadā novēroto sabiedrības ieinteresētību, šogad nolemts, ka bezmaksas juridiskās konsultācijas tiks sniegtas 2 dienas, 2011.gada 15. un 16.martā. Šāda tradīcija tika iedibināta ar mērķi popularizēt zvērināta advokāta profesijas misiju - darboties sabiedrības interesēs, sniedzot tai efektīvu juridisko palīdzību pēc labākas sirdsapziņas un likumiem.


Uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām īpaši tiks gaidīti tie sabiedrības locekļi, kuriem ir ierobežotas iespējas saņemt advokātu juridisko palīdzību par samaksu. Juridiskās konsultācijas sniegs vairāki zvērinātu advokātu biroji un individuāli praktizējoši zvērināti advokāti un zvērinātu advokātu palīgi ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās un arī brīvības atņemšanas vietās.

 

Sīkāka informācija par jomām, kurās tiks sniegtas juridiskās konsultācijas, kā arī kontaktinformācija par advokātiem ir pieejama Latvijas Zvērinātu advokātu padomes mājas lapā (www.advokatura.lv) sadaļā "Konsultācijas 15. un 16.martā". Informācija izdrukātā veidā pieejama arī Latvijas Zvērinātu advokātu padomes metodiskajā kabinetā (104. telpā) Brīvības bulvārī 34, Rīgā. Informāciju var saņemt arī rakstot uz e-pastu advokati2011@inbox.lv, kur varēs saņemt konsultāciju sniedzēju sarakstu.

 

Lai pieteiktos uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām, tikšanās datums, laiks un tiesību nozare tieši jāsaskaņo ar attiecīgo advokātu, zvanot uz sarakstā norādītajiem telefona numuriem vai sūtot elektroniskās vēstules.

Ziņu sagatavoja:
Jānis Grīnbergs
Latvijas Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs

Tagi: konsultācijas