Kā pirmo uzdevumu piedāvājam iesūtīt aprakstu par savu bibliotēku – ar ko tā ir īpaša, ar ko tā varētu izcelties starp citām bibliotēkām vai publiskām vietām, kam ir svarīga loma sabiedrības dzīvē (Jūsu novadā, pilsētā, ciemā).

Ideju šai aktivitātei rosināja grāmata "Djū. Mazpilsētas bibliotēkas kaķis, kas aizkustināja pasauli". Tas ir aizkustinošs stāsts par kaķi, kurš dzīvoja kādas Amerikas mazpilsētas bibliotēkā, stāsts par pilsētiņas vēsturi un dzīvi, par bibliotēkas darbību un lomu sabiedrībā.

Pieci interesantāko aprakstu iesūtītāji (bibliotēka) balvā saņems grāmatu "Djū. Mazpilsētas bibliotēkas kaķis, kas aizkustināja pasauli” un vēl divas Apgāda "Zvaigzne ABC" grāmatas pēc savas bibliotēkas izvēles. Godalgotie apraksti tiks publicēti arī "Zvaigzne ABC" mājas lapā www.zvaigzne.lv.

Aprakstus gaidīsim līdz 31.martam uz e-pastu: vineta.tropina@zvaigzne.lv. Noteikti norādiet iesūtītāja vārdu un uzvārdu, bibliotēkas nosaukumu un vadītāja vārdu un uzvārdu. Klāt drīkst pievienot vienu fotogrāfiju, ja tā ir būtiska apraksta satura daļa.

Ziņu sagatavoja:
Vineta Tropiņa
Apgāda "Zvaigzne ABC" Reklāmas un mārketinga daļa

Foto: Grāmata "Djū. Mazpilsētas bibliotēkas kaķis, kas aizkustināja pasauli"

Tagi: Konkursi