Limbažu Galvenā bibliotēka radusi iespēju sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Limbažu klientu apkalpošanas centra konsultantu katru trešdienu nodrošināt 8 lauksaimnieku bezmaksas apmācību elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) apguvei.

Bibliotēkas direktore Dzintra Justa pastāstīja, ka notikušas jau 5 nodarbības. Tās bibliotēkas apmācību un profesionālās sadarbības centrā Zāles ielā 8 (bijušajā kara komisariāta namā), 1. stāvā turpināsies līdz marta beigām no plkst. 10.00 - 12.00 (16. martā konsultācijas paredzētas no14.00 līdz 16.00). Tā kā vietu skaits ir ierobežots, viņa lūdz iepriekš piezvanīt un pieteikties.


VID Klientu apkalpošanas centra vadītāja vietniece Anita Krūzkopa sacīja: - Esam ļoti pateicīgi bibliotēkai, jo šī bija viņu ierosme. Pašas bibliotekāres arī izgāja īso apmācību deklarācijas aizpildīšanai. Daudzi cilvēki jau izmantojuši šo iespēju. Viņa norādīja, ka nodarbību laikā iespējams noslēgt līgumu ar VID par EDS izmantošanu. Ja tas jau iepriekš izdarīts un cilvēkam ir līdzi visi dati, var arī aizpildīt deklarāciju.

 

Ziņu sagatavoja:
Gunita Ozoliņa
Auseklis

Tagi: Bibliotēku pakalpojumi