14.janvārī plkst. 18.00 Siguldas pagasta kultūras nams un Siguldas novada bibliotēka ciklā „Piektdienas sarunas pie tējas tases” aicina apmeklēt tikšanos ar žurnālisti, rakstnieci, laikraksta “Latvijas Avīze” galvenā redaktora vietnieci Moniku Zīli. Pasākums notiks Siguldas pagasta kultūras nama pirmā stāva Mazajā zālē (Zinātnes iela 7b).

Monika Zīle ir šobrīd populāra rakstniece, žurnāliste un bijusi cienīta un mīlēta arī padomju laikos - laikraksta “Padomju Jaunatne” (1978-1987) un žurnāla “Sieviete” (1987-1998) galvenā redaktore – viņas laikā šie izdevumi ieguva lielu popularitāti. Bijusi LR Saeimas deputāte. Tagad strādā par “Latvijas Avīzes” galvenā redaktora vietnieci. Līdztekus darbam presē Monika Zīle kopš 1980.gada pievērsusies prozas un lugu rakstīšanai. Ir vairāku romānu, stāstu krājumu, lugu autore. Monikas Zīles romāni guvuši atzinību plašā lasītāju lokā.

Jūs gaidīs kūpoša zāļu tējas tase, interesantas sarunas un mūsu novada bibliotēkās pieejamo autores grāmatu izstāde. Šī būs tā reize, kad priecāsimies par uzdotiem jautājumiem, lai sarunas nepārvērstos monologā.

Ziņu sagatavoja:
Baiba Bože
Siguldas pilsētas kultūras nama direktore