14.janvārī plkst. 14.00 Burtnieku ielā 37 tiks atklāta jauna Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēka. Tā ir Biķernieku filiālbibliotēka, kas uzsāks darbu renovētās, modernas publiskās bibliotēkas funkcijām atbilstošās telpās. Lasītājiem bibliotēka durvis vērs 15.janvārī plkst. 10.00.

Jaunā bibliotēka uzsāks Biķernieku apkaimes iedzīvotāju apkalpošanu, turpinot reorganizētās RCB filiālbibliotēkas "Burtnieks" tradīcijas. Lasītājus gaida grāmatas un elektroniskie materiāli, visai plašs preses izdevumu klāsts un tematisku materiālu kolekcijas.

Lietotāju rīcībā būs 5 datori. Tos varēs izmantot bez maksas, tāpat kā visu Latvijas valsts un Bila & Melindas Geitsu fonda līdzfinansētā Publisko bibliotēku attīstības projekta ietvaros iegādāto datortehniku. Bibliotēkā būs pieejams bezmaksas internets, biroja programmas, kā arī dažādas datubāzes. Portatīvo datoru īpašnieki bibliotēkā bez maksas varēs lietot bezvadu internetu.

Gaišas, ērtas telpas, mūsdienīgs aprīkojums, daudzveidīga iespiedmateriālu kolekcija visām gaumēm un interesēm, profesionāla bibliotekāra palīdzība informācijas ieguvē un konsultācijas datora izmantošanā – tāds ir jaunās RCB Biķernieku filiālbibliotēkas piedāvājums.
 
Bibliotēka rīkos arī tematiskas literatūras izstādes, mākslas izstādes, dažādas tikšanās un pasākumus bērnu un pieaugušo auditorijām.

 

Bibliotēka strādās otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās 10.00-18.00, sestdienās 10.00-17.00, svētdiena, pirmdiena - brīvdienas.

 

Projekta un darbu pasūtītājs ir Rīgas domes Īpašuma departaments, bet remontdarbus veica SIA "Velve".

 

Kontakttālrunis bibliotēkā: 67037101