Valsts reģionālās attīstības aģentūra aicina Jūs piedalīties seminārā "Radošā industrija Latvijas reģionos: pieredze un potenciāls", kas notiks š.g. 8. decembrī no plkst. 10:00 līdz 15:00, laikmetīgās mākslas muzejā KIM? Spīķeros, Maskavas ielā 12/1, Rīgā.

Seminārs tiek organizēts tematisko semināru cikla "MAZS PROJEKTS LIELAI IDEJAI" ietvaros, kas atspoguļo grantu shēmas "Īstermiņa ekspertu fonds" mērķi – veicināt zināšanu, pieredzes, informācijas un labas prakses apmaiņu starp Latviju un citām valstīm.

 

Seminārā notiks lekcijas un diskusija, un tā dalībnieki tiks iepazīstināti ar Eiropas labāko laikmetīgās mākslas organizāciju uzbūvi un galvenajiem darbības principiem, radošās industrijas politikas aktualitātēm Latvijā, finanšu instrumentu atbalsta iespējām radošo industriju attīstībai, kā arī Latvijas un ārvalstu labās prakses piemēriem. 

 

Seminārā aicinām piedalīties radošo industriju pārstāvjus, pašvaldību darbiniekus, kultūras un tūrisma jomu pārstāvjus, muzeju un izstāžu vadītājus, kultūrpolitikas veidotājus, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus interesentus!

 

Semināra programma

 

Tematisko semināru cikla "MAZS PROJEKTS LIELAI IDEJAI" ietvaros no  2010. gada 29. oktobra līdz 15.decembrim tā dalībnieki tiek iepazīstināti ar Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta grantu shēmas "Īstermiņa ekspertu fonds" īstenotajiem projektiem, lai izvērtētu to rezultātus, izveidoto sadarbību un diskutētu par ietverto tēmu aktuāliem jautājumiem.


Semināram lūdzam reģistrēties VRAA mājas lapā līdz 7.decembrim: www.vraa.gov.lv. <http://www.vraa.gov.lv/lv/news/aptaujas/inquiry.php?inquiry_id=16010>

 

Informācija par turpmākajiem un jau notikušajiem semināriem pieejama VRAA mājas lapā. <http://www.vraa.gov.lv/lv/norvegijas_finansu_instruments/seminaruprezentacijas/>

 

Papildu informācija: Līva Vītola (VRAA Starptautisko projektu un komunikācijas nodaļas projektu vadītāja), e-pasts: Liva.Vitola@vraa.gov.lv, tālr. +371 67079025, mob. +371 28357991

Ziņu sagatavoja:
Līva Vītola
Valsts reģionālās attīstības aģentūra
Starptautisko projektu un komunikācijas nodaļas projektu vadītāja
Tālr.: 67079025; 28357991
www.vraa.gov.lv

Tagi: Semināri