Ph. D. Daniels Goulmens ir visā pasaulē populāro grāmatu “Tava emocionālā inteliģence” un “Emocionālā inteliģence darbavietā” autors, kā arī darba “Vadības pamati” līdzautors. Divas reizes nominēts Pulicera prēmijai par savu žurnālista veikumu, laikrakstā The New York Times publicējot rakstus par cilvēka galvas smadzenēm un uzvedības zinātni; patlaban viņš ir Emocionālās inteliģences pētījumu konsorcija priekšsēdētāja vietnieks Ratgersa Universitātē (ASV, Ņūdžersijas pavalsts) un Amerikas Zinātnes veicināšanas asociācijas biedrs.

Psihes un dzīves institūts organizē kultūru mijattiecību dialogus, kas saved kopā dalailamu un citus budistu mācītos vīrus ar Rietumu zinātniekiem un filozofiem. Psihes un dzīves institūta VIII konference, kas ir šīs grāmatas pamatā, notika 2000. gada martā Dharamsālā Indijā, un 2001. gada maijā tai sekoja sanāksme Madisonā Viskonsinas pavalstī, kur tika aplūkoti jaunākie zinātnieku atklājumi. Šajā izdevumā iekļauts arī pārskats par Psihes un dzīves institūta XI publisko konferenci “Psihes pētījumi”, kas 2003. gada septembrī notika Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā.

Stress, steiga, patērnieciskums, paviršas attiecības, sastrēgumi, bailes, varmācība, īgnums, dusmas... Tāda ir mūsdienu cilvēka ikdiena! Vai tā ir neizbēgamība? NĒ!!!

Šeit

Tagi: jaunumi, grāmatas