Smaidi atplauka vecāku, skolasbiedru un visu atnākušo ciemiņu sejās, vērojot raito dejas soli, dziedātprasmi, skaitāmpantus visiem ābeces burtiņiem...

Saulainā 3. marta pēcpusdienā bibliotekāres Vija un Aija devās uz skolu pie bibliotēkas draugiem - 1. klasītes uz "Ābeces svētkiem".

 

Smaidi atplauka vecāku, skolasbiedru un visu atnākušo ciemiņu sejās, vērojot

raito dejas soli, dziedātprasmi, skaitāmpantus visiem ābeces burtiņiem, ko ar prieku no savas gudrības krātuvītes rādīja mazie un ņiprie pirmklasnieki. Klases audzinātāja Inese Rēvalde bija īpaši norūpējusies, lai viss izdotos labi un kā pateicību no bērnu vecākiem saņēma ziedus.

 

Arī Viļakas bibliotēka bija draugiem sarūpējusi dāvanas. Bibliotekāre Aija Lesniece iepazīstināja mazos lasītprasmes apguvējus ar Jura Zvirgzdiņa grāmatām. Saviem svētkiem bērni bija sagatavojuši uzvedumu no Jura Zvirgzdiņa grāmatas "Pele, punkts un Gūtenbergs". Aija iepazīstināja ar lācīti Tobiasu un citiem rakstnieka grāmatu varoņiem, kuru gaitām bērni varēs sekot, izlasot šīs grāmatiņas.

 

Savukārt Vija kā dāvanu pasniedza "Labas uzvedības" grāmatu, kur grāmatas varoņi - saticīgā Cepumiņu ģimene bērniem atgādinās labas uzvedības pamatus un, cerams, sagādās daudz priecīgu brīžu. Neizpalika arī kopīga fotografēšanās un mielošanās ar saldumiem.

Ziņu sagatavoja:
Viļakas bibliotēka

Tagi: marts 2011