Rima Aidiete savu grāmatu nodēvējusi par dekupāžas ābeci. Tajā atrodama gan teorētiska informācija, gan vienkāršas dekorēšanas pamācības, gan arī talantīgu meistaru darbu fotoattēli.

“Kāpēc ir vērts ziedot tik dārgo brīvo laiku, lai radītu mākslinieciski skaistas lietas, kādas iespējams iegādāties arī dāvanu vai mākslas darbu veikalos? Atbilde ir diezgan vienkārša: visticamāk, iemesls rodams mūsu vēlmē pierastas un ikdienišķas lietas pārvērst ļoti personiskos un dzīvības enerģijā kūsājošos mākslas darbiņos, mūsu vajadzībā atklāt pasaulei savas izjūtas,” raksta autore.

Grāmatā “Dekupāžas maģija” izlasīsiet interesantus faktus par dekupāžas vēsturi, atradīsiet detalizētas darba instrukcijas par dažādām dekorēšanai piemērotām lietām un to virsmām, par materiāliem un dažādām vecināšanas tehnikām, kā arī soli pa solim varēsiet izsekot dažādu priekšmetu dekorēšanas gaitai. Grāmatas beigās atrodami daudzi fotoattēli ar pieredzējušu dekupāžas meistaru mākslas darbiem, kuri jūs noteikti iedvesmos turpmākajām mākslinieciskajām izpausmēm.