Kalendārs neizbēgami ziņo, ka ar straujiem soļiem tuvojas vasaras beigas, bet jūti, ka kaut kā pietrūkst? Nebēdā, jo mums ir risinājums! 22. augustā no plkst. 12.00 nāc uz Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļu un ņem līdzi draugus. Sparīgi un raibi dosimies aizraujošā piedzīvojumā "VIBJO slepenais aģents", ko varēsi atcerēties

 

 

 

Komandas, kas sastāv no diviem līdz četriem dalībniekiem savā starpā sacentīsies 6 dažādas grūtības pakāpes uzdevumos. Piemēram, būs gan uzmanīgi jāklausās - stacija "Skaņu viļņi", gan jāpārbauda sava oža kontrolpunktā "Komisārs Reksis", kā arī jātausta - stacija "Tēmētājs", lai atpazītu atšķirīgus priekšmetus. Notiks arī veiklības pārbaude "Drošības sistēma", kas var izrādīties sevišķi piņķerīga, bet jautra. Protams, neiztikt bez klasiskās orientēšanās pārbaudes, kuru šoreiz esam iedzīvinājuši īpaši latviskā garā, taču ar spiegu spēles elementiem jeb "Komisāra Megrē" nodarbība. Vienam uzdevumam esam cītīgi gatavojušies, lai visus pārsteigtu nesagatavotus! Kādam? Atnāc un redzēsi pats! Vienīgi varam atklāt, ka tā nosaukums ir "Iznīcini mīnas".

 

Vēlies pamēģināt vēl ko nebijušu? Nezini, kā pavadīt pēdējās brīvlaika dienas lietderīgi? Nāc un pievienojies! Laipni gaidīti visu vecumu bērni un jaunieši.