No 7. līdz 11.martam Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka apmeklētājus aicina piedalīties E- prasmju nedēļā „E -prasmes cilvēku ar redzes invaliditāti nodarbinātībai”.

Pirmdien, 7.martā – „Izzini sevi!”

Bibliotēka informēs par dažādiem interešu izpētes testiem elektroniskajā vidē. Interešu testi palīdzēs precizēt interesenta pašreizējās intereses – gan tās, kuras īstenojas brīvajā laikā kā vaļasprieks, gan tās, kuras var „pāraugt” profesionālā darbā.

Otrdien, 8.martā – „Uzzini! NVA informācija internetā.”

Bibliotēka piedāvās izzināt Nodarbinātības valsts aģentūras elektronisko informācijas resursu www.nva.gov.lv , iepazīties ar tā piedāvātajām iespējām un e-pakalpojumiem, ar piedāvājumu cilvēkiem ar invaliditāti,  kā orientēties šajā vispusīgajā, plašajā informācijas datu bāzē.

Trešdien, 9.martā – „Darba meklēšanas e – resursi.”

Ātrākais veids, kā uzzināt par sev atbilstošu darbu, ir internets, kas ir arī populārākais darba meklēšanas resurss mūsdienās. Savukārt internetā darba piedāvājumus visvairāk meklē specializētajos darba sludinājumu un karjeras portālos, uzņēmumu mājas lapās, izmantojot meklēšanas rīku www.google.lv , kā arī aizvien vairāk sociālajos tīklos.

Ceturtdien, 10.martā – „Izveido savu „portfolio”!”

Jau laicīgi izveidots „portfolio” sekmēs ātrāku pieteikšanos vakancei. Bibliotēka sniegs padomu lietišķās dokumentācijas sastādīšanā un noformēšanā, lai apmeklētāji varētu pilnveidot prasmes elektronisku dokumentu (iesnieguma, CV, motivācijas vēstules) sagatavošanā.

Piektdien, 11.martā – „Pastāsti par sevi!”

Situācijā, kad pieaug bezdarba līmenis, svarīgs faktors ir, kā darba meklētājs sevi piedāvā darba tirgum. Šajā dienā bibliotēkā varēs iepazīties ar jaunākajām darba meklētāju iespējām – CV video, prezentāciju sagatavošanu, ar  CV publicēšanas iespējām datubāzēs internetā, ar internetā pieejamiem ieteikumiem, kas būtu ņemami vērā  gatavojoties darba pārrunām, kā arī tiks pievērsta uzmanība lietišķajai komunikācijai E-vidē un elektroniskās saziņas kultūrai.

Pilnveidosim E-prasmes, izmantojot speciāli pielāgotās informācijas tehnoloģijas!

 Laipni aicināti LNerB Rēzeknes filiālbibliotēkā!