Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa šogad aicina pievērst uzmanību DRAUDZĪBAI. Rēzeknes filiālbibliotēka no 9.novembra lasītājiem piedāvā literatūras izstādi “Neviens draugs nav uzticamāks par grāmatu (E.Hemingvejs)”.

Grāmatas šajā izstādē sniegs filozofisku skaidrojumu, kas ir draudzība ( I.Kons “Draudzība”), ieteiks, kā iegūt draugus pēc D.Kārnegija atziņām, stāstīs par literāro varoņu dažādu vecumposmu draudzībām, par cilvēku un dzīvnieku draudzību. Izstādē jūtama grāmatu draudzība valodās un dažādos formātos. To papildina citāti par draudzību.

Pēdējā žurnālā „Ieva” (Nr.44) kādas jogas skolas dibinātāja N.Dubiņina saka: „Man ir daudz grāmatu – pārlaižu tām pāri skatienu un domāju: cik daudz labu draugu man ir!” 

Nāc un izvēlies labu grāmatu - iegūsi uzticamu draugu!

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļā Rēzeknes filiālbibliotēka draudzēsies arī ar citām publiskajām bibliotēkām un 13.novembrī kopā ar lasītājiem un savu programmu dosies ciemos uz Rēzeknes 2. bibliotēku, kur draudzīgā atmosfērā plkst. 11:00 abu bibliotēku bibliotekāri un lasītāji satiksies tematiskajā pasākumā “Mēs – Latvijai!”.

Dzīvosim draudzīgi!