Trešdie , 28.oktobrī, plkst.11.00 Rēzeknes filiālbibliotēkā notiks izcilā krievu dzejnieka Sergeja Jeseņina 120. jubilejai veltīts tematisks pasākums.

S.Jeseņins ir viens no pazīstamākajiem krievu dzejniekiem, kā arī viens no mūsu bibliotēkas lasītāju mīļākajiem dzejniekiem. S.Jeseņina īsais dzīves ceļš atstājis ne tikai unikālu poēziju, bet arī noslēpuma sajūtu. Nesasniedzama burvestība, kas it kā viegli iemiesojusies dvēselē, slēpjas pašā autorā. Viņa radošā stihija, pretrunas, kritieni un dvēseles pacēlumi, neparedzēts liktenis… S.Jeseņins savā daiļradē vienmēr bija liriskās dzejas virziena pārstāvis. Daudzi Jeseņina dzejas mīļotāji izsakās atzinīgi tieši par romantisko skaistumu viņa daiļradē.

Kur slēpjas Sergeja Jeseņina lielā popularitāte? Ar ko viņš mūs apbur? Kādi ir talantīgā dzejnieka dzīves noslēpumi? Atbildes uz šiem jautājumiem mēģināsim rast šajā pasākumā.

Līdz mēneša beigām bibliotēka apmeklētājiem piedāvā arī 2 izstādes: literatūras izstādi “Oktobra jubilāri: I.Leimanei – 110; S.Jeseņinam – 120; Kr.Baronam – 180” un radošo darbu izstādi “Mazā bilžu rāmītī”.

Laipni aicināti!

Tagi: Pasākumi