Viena īpaša diena īpašā bibliotēkā būs unikāla iespēja iegūt jaunas zināšanas un interesantu pieredzi komunikablām ēnām, iepazīstoties ar Braila rakstu un īpašām tehnoloģijām, palīgierīcēm, kas atvieglo vājredzīgu un neredzīgu personu piekļuvi informācijai.

Bibliotēka kā kultūras, izglītības, informācijas un sabiedriskās saskarsmes centrs nodrošina Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes, Aglonas, Ciblas, Kārsavas, Līvānu, Lubānas, Ludzas, Preiļu, Riebiņu, Varakļānu, Vārkavas, Viļānu, Zilupes novadu teritorijās dzīvojošiem cilvēkiem ar redzes traucējumiem bibliotekāros un informacionālos pakalpojumus viņiem piemērotā veidā: literatūras izsniegšana audio formātā vai Braila rakstā, uzziņu sniegšana un informācijas sagatavošana palielinātā drukā vai Braila rakstā, individuālas konsultācijas darbā ar datoru un specializētajām datorprogrammām, kā arī ar tekstu palielinošām iekārtām, priekšā lasīšanas pakalpojumi, izstādes, pasākumi u.c. Lietotāji tiek apkalpoti uz vietas bibliotēkā, pa pastu vai mājās (Rēzeknē).

Aicinām komunikablu ēnu iepazīties ar mūsu bibliotekāru darbu. Ieej un piesakies!  http://enudiena.lv/vakances?region=&profession=&field=&organization=&search_text=bibliotek%C4%81rs

Ziņu sagatavoja:

Ināra Zeltiņa

Tagi: Ēnu diena