13.maijā plkst.11.00 LNerB Rēzeknes filiālbibliotēka aicina uz Inas Marks (lasītājas Ineses Boļšakovas) dzejas diska „Gorit sveča” (Svece deg) prezentāciju.

Pagājis apmēram gads, kopš Inese ierakstīja savu pirmo dzejas disku „Odnaždi”          ( Vienreiz), prezentējot un uzdāvinot to Rēzeknes un Daugavpils filiālbibliotēkām. Savā dzejā autore filozofē gan par zaudētu mīlestību, gan piešķir dzīves rūgtumam laba humora devu, gan atgriežas bērnības draiskajos mirkļos, gan atceras mātes mīlestības bezgalīgumu.

Par dzejas rakstīšanu Inese saka: „Dzeja ļauj man apstāties un ļauties pārdomām. Ja kādreiz ir kāds smagums uz sirds, atliek tikai rakstīt, un dzejolis pats tevi aizved pie risinājuma. Un visiem, kas vēl nav sadūšojušies, lai rakstītu, es saku – ņemiet papīru un pildspalvu un rakstiet, rakstiet, rakstiet, piepildot sevi ar dvēselisku gandarījumu”.

Jaunā dzejas diska atvēršanas svētki iekrīt autores dzimšanas dienā, kas ir arī apaļa dzīves jubileja. Tāpēc vēlēsim mūsu Inesei, lai „svece deg” skaisti, gaiši, izstarojot siltumu un dodot dvēseles gaismu citiem.

Pasākumā ģitāru spēlēs un dziedās bibliotēkas lasītājs Aleksandrs Sedihs, kurš ne tikai dzied un muzicē, bet arī pats raksta savām dziesmām tekstus, arī Ineses dzeju ietērpis mūzikas skaņās.  

 

Tagi: Dzeja