Katru gadu 15.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Baltā spieķa diena. Tā ir diena, kad plašāka sabiedrība tiek informēta par redzes invalīdiem, viņu vajadzībām un problēmām.

Lai informētu sabiedrību, veicinātu saskarsmes veidošanos š.g. 14.oktobrī Rēzeknē neredzīgo bibliotēka un neredzīgo biedrība rīkos Atvērto durvju dienu.

Neredzīgo bibliotēkā tikai šajā dienā būs skatāma tiflotehnikas izstāde, tiks sniegta informācija par tehniskajiem palīglīdzekļiem. Interesentiem tiks prezentēta specializētā datortehnika un teksta palielināmās iekārtas, notiks filmu "Universālais dizains" un "Uzmanību, cilvēks ar balto spieķi!"demonstrēšana. Apmeklētāji varēs apskatīt izstādi "Ievērojami neredzīgi cilvēki".

Savukārt neredzīgo biedrībā no 9.00 līdz 12.00 notiks atvērtās nodarbības ēdienu gatavošanā un floristikā, kā arī dambretes spēle (ar aizsietām acīm).Bet plkst.12.00 sāksies pašdarbnieku koncerts - Brīvais mikrofons. Ievaddaļā bibliotēka sniegs informāciju par Starptautisko Baltā spieķa dienu, bibliotēkas lietotāji lasīs savus dzejoļus. Būs apskatāmas arī redzes invalīdu radošo darbu izstādes.

Visi laipni aicināti!