No 2018. gada 10. līdz 28. decembrim Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēkā būs apskatāma un aptaustāma SIA “Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centra” Daugavpils filiāles klientu radošo darbu izstāde “Daru un radu!”.

Izstādē būs eksponēti neredzīgu un vājredzīgu cilvēku radītie adījumi, keramika, dekoratīvas atklātnes, kā arī darbi no plastilīna, kuru vidū atradīsiet gan bruņiniekus, gan lidmašīnas, gan vēsturisko kara tehniku.

 

Izstādes “Daru un radu!” atklāšanas pasākums notiks 10. decembrī plkst. 11.00. Tajā būs iespējams ne tikai sīkāk uzzināt par izstādīto radošo darbu autoriem un tapšanas procesu sociālās rehabilitācijas ietvaros, bet arī novērtēt cita rehabilitācijas moduļa – “Radošās pašizteikmes iemaņu apguve” – klientu sasniegumus, jo pasākuma apmeklētāju uzmanībai tiks piedāvāta pozitīva ludziņa divās ainās “Mēs spēlējam profesijās”.

 

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un attēli tiks izvietoti publiskajā telpā.

Ziņu sagatavoja:

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas
Daugavpils filiālbibliotēkas vadītāja
Jana Šlapaka

Tagi: LNerB, Latvijas Neredzīgo bibliotēka, Radošo darbu izstāde, LNerB Daugavpils filiālbibliotēka, cilvēki ar redzes traucējumiem