Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēka aicina ieskandināt pavasari un uzlādēties martā ar pozitīvu dzejas un mūzikas enerģiju, apmeklējot 14. martā plkst. 12.00 harizmātiska dzejnieka un mūzikas izpildītāja Anatolija Gallera autorvakaru.


Anatolijs Gallers dzimis 1950. gadā represēto ģimenē un pavadījis bērnību aiz Ziemeļu polārā loka, atgriežoties mātes dzimtajā pilsētā - Daugavpilī - 1958. gadā. Būdams ļoti aktīvs, radošs un darbīgs cilvēks ar plašu interešu loku, 1974. gadā sācis rakstīt dzeju un publicējies dažādos izdevumos, almanahos, Daugavpils pašvaldības izdotajā krājumā "Dzejas dienas". Izdevis vairākus dzejoļu un dziesmu krājumus, no kuriem viens - Калейдоскоп души - pieejams arī Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēkas lasītājiem.

 

Muzikāli literārajā vakara 14. martā varēsiet baudīt ne tikai Anatolija Gallera tematiski daudzveidīgo dzeju, bet arī skanīgas dziesmas ar autora vārdiem gan paša dzejnieka, gan Daugavpils Dienas centra "Saskarsme" ansambļa "Cerība" izpildījumā!