"Gudrs ceļotājs nekad nenoniecina savu valsti" - tā teicis 18. gadsimta itāliešu dramaturgs Karlo Goldoni, un viņam ir grūti nepiekrist. Laikmetā, kad pasaules apceļošana, tālo kontinentu un eksotisko zemju iepazīšana daudziem ir kļuvusi par pašsaprotamu, bieži aizmirstam, cik daudz neatklātu dabas un kultūrvēsturiskā mantojuma pērļu ir atrodamas mūsu pašu Latvijā un cik pārsteidzošas ceļotājam var izrādīties mūsu kaimiņvalstis - Lietuva un Igaunija.

 

Uzsākot vasaras atpūtas un atvaļinājumu sezonu, no 19. jūnija līdz 7. jūlijam Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēkas lasītāji tiek aicināti iepazīties ar tematisku izstādi "Laiks ceļot!": tā piedāvā plašu klāstu ceļojumu bukletu, ceļvežu, karšu un periodikas izdevumu, kuri sniegs vērtīgu informāciju par dažādiem galamērķiem Baltijas valstīs un palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko un interesantāko!


Desmit Latvijas tūrisma dižvietas, 16 ceļojumu līkloči par interesanto Latviju, Lietuvas kūrorti un dabas takas Igaunijā.. to visu un vēl vairāk varēsiet atklāt izstādē, kuru veido arī vairāki audiožurnāla "Doma" numuri ar ceļojumu stāstiem par dažādām Latvijas vietām.