No 26. janvāra sāksies nākamais pieteikšanās posms Ēnu dienas vakancēm visdažādākajās profesijās visā Latvijā - izvēloties vakanci, skolēniem ir jāpatur prātā arī darbs bibliotēkā, kas mūsdienās ir kļuvis ļoti dinamisks, daudzpusīgs un aizraujošs un ko noteikti būtu vērts iepazīt Ēnas lomā.

2017. gadā Ēnu diena notiks 15. februārī, un Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēka kā Ēnu devējs jau trešo reizi piedalās šajā lieliskajā programmā, novērtējot tās sniegto iespēju un iepriekšējo pozitīvo pieredzi ar Ēnotājiem. 

 

Šogad divi skolēni vecumā no 12 gadiem var pieteikties bibliotekāra vakancei, kura aicina pavadīt vienu īpašu dienu īpašā bibliotēkā, sniedzot bibliotekāros un informacionālos pakalpojumus cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Tā ir unikāla iespēja iejusties bibliotekāra lomā, nonākt grāmatu un informācijas pasaulē, kurā lasa ar ausīm un pirkstu galiem, kā arī iepazīties ar 19. gadsimtā izgudroto Braila rakstu un mūsdienu īpašajām tehnoloģijām un palīgierīcēm, kas atvieglo cilvēkiem ar redzes problēmām piekļuvi informācijai. 

 

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēkas vakanci un visu informāciju par pieteikšanos var atrast Ēnu dienas portālā http://enudiena.lv/.

Tiekamies jau 15. februārī!

Ziņu sagatavoja:

Filiālbibliotēkas vadītāja Jana Šlapaka

Tagi: Ēnu diena, LNerB, Daugavpils filiālbibliotēka