Cilvēks atrodas aromātu pasaules varā no piedzimšanas brīža līdz mūža galam, jo oža ir vienīgā no maņām, no kuras nevar apzināti atteikties. Proti, mēs varam aizvērt acis, ausis, varam atteikties kaut ko pagaršot vai kaut kam pieskarties, taču nesaost mēs nespējam, jo mums jāelpo, lai dzīvotu. Turklāt mūsu dzīves notikumi un pieredze ieguļas atmiņā ciešā saistībā ar smaržām – pietiek vien iedomāties, ar kādiem aromātiem asociējas bērnība, Ziemassvētki vai karstā jūlija diena.

 

Lai labāk izzinātu aromātu pasaules noslēpumus un atklātu, kā varam palīdzēt paši sev un vairot savu labsajūtu ar ēterisko augu eļļu palīdzību, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiālbibliotēkā 24. novembrī plkst. 14.00 notiks lekcija "Aromterapija - dabas spēks mūsu labsajūtai"

 

Lekciju lasīs Larisa Radzeviča – aromterapijas speciāliste ar ilggadēju lektores pieredzi, kas sniegs plašu pārskatu par dažādu ēterisko eļļu iedarbību uz cilvēka ķermeni un garu, parādīs to pielietošanu praksē un atbildēs uz jūsu jautājumiem.

 

Aicinām uz lekciju visus interesentus!