Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Daugavpils filiāle izsludina bibliotēkas 50 gadu jubilejai veltīto fotogrāfiju konkursu.

LNerB Daugavpils filiāle, kura 2015. gadā atzīmēs 50 gadu jubileju, aicina amatierus, profesionālus fotomāksliniekus un ikvienu, kas interesējas par fotogrāfiju, caur savas fotokameras objektīvu ieskatīties neredzīgo pasaulē un piedalīties fotogrāfiju konkursā „Logs uz neredzamo/neredzīgo pasauli”, kura rezultātā iecerēts organizēt ceļojošu izstādi, kas ļautu ieraudzīt šo pasauli arī citiem.

 

Šajā sakarā 27.09.2014. (UZMANĪBU: pasākums no 20.09. pārcelts uz 27.09.) plkst. 12 aicinām fotogrāfus uz LNerB Daugavpils filiāli (Čiekuru iela 5 dz. 13) uz tikšanos ar mūsu bibliotēkas lasītājiem un potenciālajiem kadru varoņiem DZĪVĀS BIBLIOTĒKAS formātā, lai caur sarunu iepazītu katru atsevišķo neredzīgo/vājredzīgo cilvēku, viņa pasaules izjūtu un dzīves balstus. Šīs tikšanās laikā un pēc tikšanās Jums būs iespēja fiksēt redzēto un iepazīto (piemēram, cilvēku portretus, Braila raksta grāmatu lasīšanu, suni-pavadoni, arī Neredzīgo bibliotēkas un ciemata vidi) pēc Jūsu izvēles. 

 

Konkursa prasība: 2-3 fotogrāfijas, kas atspoguļo Jūsu skatījumu uz neredzīgo pasauli, vēlams, ar īsu tekstuālu aprakstu. (Būsim priecīgi arī par garākiem iespaidu un pārdomu aprakstiem.)

 

Interesentus lūdzam pieteikties vēl līdz 19.09.2014. pa tālruni 6-54-39748, 26489542 vai e-pastu daugavpils@neredzigobiblioteka.lv!

Tagi: Daugavpils, LNerB, fotokonkurss