28.februārī LNerB Daugavpils filiālbibliotēkā pirmo reizi notiks aktīvāko lasītāju apbalvošanas ceremonija “Zelta čiekurs 2011″!

Šobrīd Latvijā tiek pasniegtas pēdējās balvas dažādās jomās, un arī LNerB Daugavpils filiālei ir pienācis laiks atskatīties uz pagājušo gadu, apkopot paveikto un sumināt tos lasītājus, kuri 2011.gadā visaktīvāk izmantoja mūsu bibliotēkas sniegtos pakalpojumus un sniedza atbalstu bibliotēkas darbā.

Tā kā mūsu bibliotēkas simbols daudzu gadu garumā ir bijis čiekurs, kas saistīts ar to, ka bibliotēka atrodas Čiekuru ielā un skaistā priežu meža ielokā, tad arī gada balva tika nosaukta tam par godu.

Balvas tiks pasniegtas daudzās dažādās nominācijās, kuras pagaidām tiek turētas noslēpumā, taču tiks atzīmēti gan lasītāji, kuri lasa grāmatas Braila rakstā, gan tie, kuri klausās audiogrāmatas, gan aktīvi datortehnoloģiju lietotāji, kā arī daudzi citi.

Mēs ļoti ceram, ka šis pasākums iepriecinās lasītājus un motivēs viņus izmantot bibliotēkas pakalpojumus aizvien vairāk un ka šī ceremonija būs sākums jaunai tradīcijai!