Vakar, 23.maijā, mūsu bibliotēkā viesojās Daugavpils invalīdu ar kustību traucējumiem kluba "Rītausma" dalībnieki.

Mūsu bibliotēkai pēdējā gada laikā ir izveidojusies ļoti laba un veiksmīga sadarbība ar invalīdu klubu "Rītausma", kuru vada cienījamā Tatjana Dračova.

Mēs cenšamies izpalīdzēt klubam pasākumu organizēšanā ar bibliotēkas materiāliem, savukārt lasošie kluba dalībnieki labprāt izmanto mūsu piedāvāto audiogrāmatu klausīšanās pakalpojumu.

Vakar piecpadsmit "Rītausmas" dalībnieki ir raduši iespēju apmeklēt mūs un klātienē iepazīties ar neredzīgo bibliotēkas īpašo darbu. Bibliotēkas vadītāja A.Lipiņa plaši pastāstīja par LNerB vēsturi un struktūru, Braila raksta būtību, kā arī demonstrēja ekskursantiem dažāda veida grāmatas un speciālo tehniku neredzīgajiem un vājredzīgajiem.

"Rītausmas" dalībnieki izrādīja patiesi lielu interesi, uzdeva visdažādākos jautājumus un dalījās savās pārdomās un iespaidos. Izrādījās, ka daudzi no invalīdu kluba pazīst arī mūsu lasītājus.

 

Vakardienas pasākums noritēja draudzīgā un brīvā atmosfērā, un nav ne mazāko šaubu, ka mūsu sadarbība kļūs vēl ciešāka nekā līdz šim!Lai mums izdodas!