Latvijā

'Dienas Biznesam' par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
20.09.2019 RSS Ziņa

Laikraksta "Dienas Bizness" izdevējam SIA "Izdevniecība Dienas Bizness" draud vairāk nekā 100 000 eiro sods par slēptu politisko reklāmu pirms pērnā gada Saeimas vēlēšanām, vēsta Latvijas Televīzija.

'Amerikāņu pīrāga' demonstrēšana matemātikas vietā skolotājam Rīgā maksājusi amatu
20.09.2019 RSS Ziņa

Pēc vecāku sūdzībām Rīgas Poļu vidusskolas vadībai un Izglītības kvalitātes valsts dienestam skola nolēmusi pārtraukt darba attiecības ar matemātikas skolotāju, kurš stundu laikā nevis mācījis priekšmetu, bet 6. un 7. klases skolēniem rādījis vecākiem pusaudžiem domāto komēdiju "Amerikāņu pīrāgs" un atskaņojis mūziku, vēsta Latvijas Televīzija.

Sigulda lauž līgumu ar bērnu ēdinātāju 'Baltic Restaurants Latvia'
20.09.2019 RSS Ziņa

Piektdien Siguldas novada pašvaldības domes vadības sanāksmes laikā ir pieņemts lēmumus lauzt līgumu ar SIA "Baltic Restaurants Latvia", kas sniedz ēdināšanas pakalpojumus visās pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs un četrās skolās, portālu "Delfi" informēja domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Juraša krimināllietā par valsts noslēpuma izpaušanu nolasīta apsūdzība
20.09.2019 RSS Ziņa

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piektdien slēgtā sēdē nolasīja apsūdzību krimināllietā, kurā par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēts bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs (JKP). Apsūdzētais savu vainu neatzina, norādot, ka apsūdzība ir absurda un nepamatota.

Ceļu policistam par protokola viltošanu piemēro 100 stundas piespiedu darba
20.09.2019 RSS Ziņa

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa par pārkāpēja protokola viltošanu piemērojusi 100 stundas piespiedu darba Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja Speciālo uzdevumu nodaļas jaunākajam inspektoram, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Deviņiem bērniem no Siguldas apstiprināta salmoneloze, bet pieciem - zarnu nūjiņas infekcija
20.09.2019 RSS Ziņa

Līdz šim salmoneloze laboratoriski apstiprināta deviņiem, bet šiga toksīnu veidojošās zarnu nūjiņas izraisītā infekcija jeb STEC - pieciem bērniem no Siguldas puses, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

No decembra Cēsu ekspresvilciens brauks līdz Valmierai
20.09.2019 RSS Ziņa

Piektdien Sabiedriskā transporta padomes sēdē tika pieņemts lēmums par Cēsu ekspresvilciena pagarināšanu līdz Valmierai, kā arī papildu vilcienu norīkošanu Liepājas virzienā, portālu "Delfi" informēja "Pasažiera vilciena" pārstāve Agnese Līcīte.

PVD: Uz Siguldas bērnudārzu pavāru rokām atrod zeltaino stafilokoku
20.09.2019 RSS Ziņa

Nomazgājumos, kas ņemti no Siguldas pirmsskolas izglītības iestāžu "Ieviņa" un "Saulīte" pavāru rokām pēc to dezinficēšanas, ir konstatēta Staphylococcus aureus jeb zeltainā stafilokoka klātbūtne, portālu "Delfi" informēja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.

Daļā Jelgavas pazudusi elektrība
20.09.2019 RSS Ziņa

Piektdien, pulksten 11.14 reģistrēts tehnoloģisks traucējums vidējā sprieguma 10 kilovoltu elektrotīklā Jelgavā, kas ietekmē aptuveni 1 200 klientu elektroapgādi Māras, Asteru, Dambja, Filozofu, Aspazijas ielas apkaimē, portālu "Delfi" informēja AS "Sadales tīkls".

Valsts policija meklē bezvēsts pazudušo Gaļinu Looru
20.09.2019 RSS Ziņa

Valsts policijas (VP) Rīgas iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Gaļinu Looru, kura vakar, 19. septembrī, ap pulksten 16.40 atradās sabiedriskā transporta pieturā Rīgā, Dzirciema ielā 51, un ap pulksten 17.00 devās prom nezināmā virzienā.

Adrese

Tērbatas iela 53-2, Rīga, LV-1011

Kontaktinformācija

Tālr.: 67843084
E-pasts: info@kis.gov.lv

Kultūras karte

Darbalaiks

  • P:
  • O:
  • T:
  • C:
  • P:
  • S:
  • Sv:
Visi pakalpojumiIzvēlētie pakalpojumi
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv