Turpinās publisko bibliotēku pieteikšanās E-prasmju nedēļai
14.03.2014 Ziņa  

Līdz piektdienas, 14.marta, rītam dalību E-prasmju nedēļā jau pieteikušas 75 pašvaldību publiskās bibliotēkas, reģistrējot virkni bibliotēku apmeklētājiem un citiem apkaimes iedzīvotājiem noderīgu pasākumu.

Sākas "Monētu dienas bibliotēkās" - konkurss un balsojums
11.03.2014 Ziņa  

Šodien, 11.martā, uzsākam ikgadējās Monētu dienas publiskajās bibliotēkās, kas turpināsies trīs nedēļas – līdz 31.martam. Tātad pienācis laiks padomāt par Latvijai nozīmīgiem kultūrvēstures faktiem, kas iekalti mazajos mākslas darbos – kolekcijas jeb jubilejas un piemiņas monētās. Laiks izzināt un izvēlēties savu Latvijas gada monētu 2013!

Mācību seminārs bibliotekāriem "Elektroniskā vide un e-pakalpojumi" palīdzēs darbā ar apmeklētājiem
10.03.2014 Ziņa  

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), iesaistot Latvijas Valsts radio un televīzijas centru, Valsts ieņēmumu dienestu (VID), Lauku atbalsts dienestu (LAD) un Uzņēmumu reģistru, ir izstrādājis mācību semināru bibliotekāriem par elektronisko vidi un e-pakalpojumiem.

Izsūtīts "Trešā tēva dēla" 2014. gada pirmais ziņu izlaidums publiskajām bibliotēkām
29.01.2014 Ziņa  

28.februārī publiskajām bibliotēkām nosūtīts šī gada pirmais 3td ziņu pasts. Tajā var lasīt intervijas ar Sanitu Tilgali (Kuldīgas Galvenā bibliotēka) un Gintu Gredzenu (Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs), kā arī citu noderīgu informāciju.

Sagatavots jauns mācību seminārs bibliotekāriem „Elektroniskā vide un e-pakalpojumi”
28.01.2014 Ziņa  

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), iesaistot Latvijas Valsts radio un televīzijas centru, Valsts ieņēmumu dienestu, Lauku atbalsts dienestu un Uzņēmumu reģistru, izstrādājis mācību semināru publisko bibliotēku bibliotekāriem par elektronisko vidi un e-pakalpojumiem.

Apkopoti bibliotēku makulatūras vākšanas akcijas rezultāti
03.12.2013 Ziņa  

SIA „Papīrfabrika „Līgatne”” jau otro gadu aicināja publiskās bibliotēkas iesaistīties makulatūras vākšanas akcijā „Zaļā bibliotēka”, ne tikai atbalstot vietējo ražotāju un videi draudzīgu domāšanu un dzīvesveidu, bet arī cīnoties par noderīgām balvām.

“Trešais tēva dēls” sagatavojis krāsojamo komplektu bērniem “Krāsainā bibliotēka”
05.06.2013 Ziņa  

Sākoties skolas vasaras brīvdienām, projektā “Trešais tēva dēls” sagatavots un nodots bibliotēkām krāsojamo lapu komplekts “Krāsainā bibliotēka”, ko, visticamāk, varētu novērtēt mazākie skolas un lielākie pirmsskolas vecuma bērni. Tas ir komplekts, kurā iekļautas izkrāsošanai piemērotas A4 formāta lapas ar maziem vēstījumiem par bibliotēku.

"Sudraba lasis" par bibliotēku aktivitāti monētu spēlē Latvijas reģionos (papildu informācija)
02.05.2013 Ziņa  

Konkursā - monētu spēlē "Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes” cīņa tiešām bija spraiga, un balvas ir pelnījušas daudzas bibliotēkas, kas atbalstīja šo konkursu un kopā ar saviem lasītājiem aktīvi ceļoja monētu vēsturē!

Zināmi virtuālās spēles "Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes” bibliotēkās rezultāti
02.05.2013 Ziņa  

Noskaidrots, pie kuriem bibliotēku virtuālās spēles "Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes” dalībniekiem – individuālajiem spēlētājiem un bibliotēkām – aizceļos Latvijas Bankas sagādātās konkursa balvas - „Sudraba laša” monētas 20 latu nominālvērtībā un izdevumu „Ls • 20. Nacionālās valūtas mākslas gadi”.

Izsludina konkursu publiskajām bibliotēkām "Strādā no bibliotēkas!"
26.04.2013 Ziņa  

Aicinām bibliotēkas atsaukties Microsoft Latvia, Samsung Electronics Baltics, t/c Origo, Valsts kancelejas, Triatel, 77 Agency un Go Beyond iniciatīvai un pievienoties „Strādā jebkur!” dienai 31.maijā, bibliotēkās organizējot pasākumus, kas popularizē ideju par bibliotēku kā vietu, kas lietotājiem piedāvā apstākļus un iespējas, lai strādātu.

Adrese

Tērbatas iela 53-2, Rīga, LV-1011

Kontaktinformācija

Tālr.: 67843084
E-pasts: info@kis.gov.lv

Kultūras karte

Darbalaiks

  • P:
  • O:
  • T:
  • C:
  • P:
  • S:
  • Sv:
Visi pakalpojumiIzvēlētie pakalpojumi
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv