"Net-Safe Latvia" Drošāka interneta centra organizētais konkurss "Radošās aktivitātes par drošību internetā manā bibliotēkā 2013" nu jau kļuvis par tradīciju un tiek organizēts ceturto gadu pēc kārtas. Ceram uz aktīvu bibliotēku dalību konkursā, lai kopā mums izdotos februāri padarīt par drošāka interneta mēnesi visā Latvijā!

Šogad īpaši vēlamies aicināt piedalīties konkursā tieši skolu vai citu izglītības iestāžu bibliotēkas, taču, protams, priecāsimies par ikvienas bibliotēkas dalību! Publiskās bibliotēkas aicinām organizēt aktivitātes kopā ar skolām, liekot akcentu uz ilglaicīgas sadarbības iedivināšanu.

 

KONKURSA NOLIKUMS šeit >>>

 

PAR KONKURSA NORISI:

  • Līdz 25. janvārim gaidām bibliotēku pieteikumus dalībai konkursā. Savus plānotos pasākumus piesakiet, aizpildot reģistrācijas formu šeit: http://ej.uz/biblio_konkurss_2013
  • No 1. līdz 28. februārim notiek pasākumi bibliotēkās!
  • Līdz 15. martam gaidām atskaites par notikušajiem pasākumiem, šogad aicinām izmantot standarta atskaites formu, kas pieejama šeit >>> (.doc formātā).
  • Aizpildīto atskaites formu ar pievienotām fotogrāfijām vai citiem materiāliem jāsūta mums elektroniski - info@drossinternets.lv. Atskaites formā un atsūtītā e-pasta "tēmas" lodziņā ir jānorāda bibliotēkas nosaukums! E-pasta pielikuma maksimālais apjoms 5 MB! 
  • Līdz 5.aprīlim notiek konkursa rezultātu apkopošana un vērtēšana! Organizētās aktivitātes tiks vērtētas skatoties uz pasākuma idejas oriģinalitāti, atbilstību tēmai, organizēšanas prasmi, publicitātes nodrošināšanu medijos, vizuālo noformējumu un iesaistīto dalībnieku līdzdalību.
  • 26. aprīlī (datums var tikt mainīts) notiks bibliotēku konkursa noslēguma un apbalvošanas pasākums!

 

Konkurss šogad notiek ar Latvijas Bibliotekāru biedrības, KISC projekta "Trešais tēva dēls", Microsot Latvija, Telia Latvija un Draugiem.lv albalstu!

 

VĒLAM VEIKSMI!

 

Informācija par konkursu pieejama arī mājas lapā: http://www.drossinternets.lv/page/315

Ziņu sagatavoja:
MAIJA KATKOVSKA
"Net-Safe Latvia" Drošāka interneta centra vadītāja

Latvijas Interneta asociācija
Brīvības gatve 214m-2, 206.ofiss, Rīga
Tālr. 67281312
Mob. 29465566
www.drossinternets.lv
draugiem.lv/drossinternets
twitter.com/drossinternets