Šodien, 26.aprīlī plkst. 11:00 - 16:00, Bibliotēku nedēļas ietvaros interneta tiešraidē portālā www.piesledzieslatvija.lv norisināsies bibliotēku interešu pārstāvniecības dienai veltīts pasākums „Bibliotēka man, es bibliotēkai”.

Vai esi kādreiz piecas stundas no vietas sarunājies par bibliotēkām? Vai esi kādreiz domājis, ka arī tu vai tavs uzņēmums var palīdzēt kādai bibliotēkai, jo ieguvums no bibliotēkām skar ne tikai to apmeklētājus, bet sabiedrību kopumā? Vai apzinies, ka ikviena dzīve, kas kļuvusi pilnvērtīgāka pateicoties bibliotēkai, ir nozīmīga mums katram, kas dzīvojam šajā valstī?

 

Pievienojies interneta tiešraidei ceturtdien, 26.aprīlī plkst. 11:00 - 16:00. Sarunāsimies par to, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam palīdzēt bibliotēkām, jo sadarbību un partnerattiecību veidošanu uzskatām par pamatu Latvijas bibliotēku attīstībai. Uzzināsim, kā jau tagad cilvēki, pašvaldības, uzņēmumi un organizācijas ir palīdzējušas bibliotēkām, kā vēl iespējams tām palīdzēt. Uzklausot bibliotēku un to atbalstītāju pieredzes stāstus, iedvesmosimies labiem darbiem bibliotēku atbalstam!

 

Pasākuma programmu lūdzu lasiet bibliotēku portālā, „Trešais tēva dēls” profilā (saite uz publikāciju).

 

Tiešraidi organizē publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls”. Pateicoties Lattelecom atbalstam, tā pieejama ikvienam interesentam portālā www.piesledzieslatvija.lv.

 

Jautājumus un komentārus tiešraides laikā lūdzu iesūtiet caur Twitter, ierakstam pievienojot #bibliotēkas vai rakstot uz e-pastu 3td@3td.lv

Ziņu sagatavoja:
Sandra Vīgante, 3td komunikācijas vadītāja
v/a „Kultūras informācijas sistēmas”