Latvijas dzimšanas diena ir īpaši svētki mums visiem, un Lattelecom kā Latvijas lielākais telekomunikāciju uzņēmums ar lepnumu sveic Latvijas iedzīvotājus 18. novembrī un aicina svinēt svētkus kopā!

Par godu Latvijas valsts dibināšanas gadadienai, Lattelecom aicina veicināt patriotismu un pozitīvas emocijas, atjaunojot senās tradīcijas apsveikt vienam otru valsts svētkos. Tāpēc ar Latvijas labāko fotogrāfu palīdzību esam radījuši īpašu interaktīvo apsveikuma kartiņu un līdz pat Latvijas dibināšanas gadadienai 18. novembrī aicinam ikvienu apsveikt savus draugus, kolēģus un sadarbības partnerus valsts svētkos.

Izmanto iespēju apsveikt savus tuvākos - www.apsveiclatviju.lv

Piešķirot 21.gadsimta elpu Latvijas brīvvalsts laika tradīcijai personiski apsveikt vienam otru valsts dibināšanas gadadienā, Lattelecom ir radījis interaktīvu bezmaksas apsveikumu platformu www.apsveiclatviju.lv, ar kuras palīdzību ikviens iedzīvotājs līdz pat 18.novembrim bez maksas varēs nosūtīt personisku apsveikumu saviem radiem, draugiem un paziņām. Apsveikumam savus patriotiskākos attēlus atvēlējušas tādas Latvijas fotomākslas leģendas kā Gunārs Janaitis, Imants Prēdelis, kuru attēlus ikviens var nosūtīt saviem draugiem un paziņām kopā ar īpašu novēlējumu. Interaktīvais apsveikums arī dod iespēju virtuāli "apskaut" valsts skaistākos simbolus un ikdienas steigā veltīt mirkli, lai samīļotu un lepotos ar Latviju.

Svinēsim svētkus kopā!

Ziņu sagatavoja:
Līva Pērkone, projektu vadītāja
"Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils"