Monētu dienas bibliotēkās norit vienlaikus ar Latvijas Bankas aptauju „Latvijas gada monēta 2010”. Monētu dienu ietvaros pašvaldību publisko bibliotēku apmeklētājiem piedāvājam īpaši aizraujošas iespējas piedalīties šo unikālo mākslas darbu vērtēšanā, saņemt kā balvu kādu no piecām 2010. gadā kaltajām monētām un palīdzēt savai bibliotēkai iegūt monētu katalogu. Bet ne tikai!

 

7.-20. marts  

Piedalies balsošanā par Latvijas gada monētu 2010

 

Jaunums: balsojot no bibliotēku datoriem, nominēsim „Bibliotēku gada monētu 2010”!

Paralēli vispārīgajam sabiedrības balsojumam, balsotājiem no bibliotēkām būs iespēja izvēlēties savu gada monētu, kuras autors – mākslinieks – saņems 3td sagatavoto speciālbalvu. Bibliotēku balsojumā tiks uzskaitītas balsis, kas nodotas, izmantojot publisko bibliotēku tīklam pieslēgtos datorus – stacionāros vai portatīvos. Aktīvākās bibliotēkas pārstāvjiem tiks dota iespēja 3td speciālbalvu pasniegt nominētās monētas māksliniekam aptaujas „Latvijas gada monētas 2010” svinīgajā noslēguma ceremonijā 11. aprīlī.

 

14.-20. marts 

Atrisini krustvārdu mīklu un gūsti iespēju saņemt monētu dāvanā

 

Šī ir vienreizēja iespēja publisko bibliotēku apmeklētājiem atrisināt krustvārdu mīklu un kļūt par vienu no tiem, kam būs iespēja izvēlēties, kuru no piecām monētām saņemt kā dāvanu!

Lai piedalītos krustvārdu mīklas risināšanā, sākot ar 14. martu interneta vietnē www.monetudienas.lv jāreģistrējas spēlei un jāatbild uz jautājumiem, meklējot informāciju šajā mājas lapā, www.bank.lv vai citos interneta resursos.

Spēle – krustvārdu mīkla – tiks aktivizēta pirmdien, 14. martā, un tajā varēs piedalīties līdz svētdienai, 20. martam.

 

Labu veiksmi!