Bērniem tika organizēta ekskursija!

Jau sesto gadu pēc kārtas, Tilžas bibliotēkas projekta “Bērnu žūrijas”  eksperti un čaklākie lasītāji brauca ekskursijā. Šoreiz uz Madonas pusi.

Kā pirmais no apmeklētajiem objektiem bija Madonas karameļu darbnīca. Bērni ar interesi uzklausīja darbinieces stāstījumu par karameļu ražošanu. Taču patīkamākais sekoja pēc tam, jo katram klātesošajam bija iespēja izveidot savas trīs karameles. Kad karameles sacietēja, tās bija skaisti jāiesaiņo. Šis bija viens no visgaršīgākajiem objektiem visā sešu gadu ekskursiju vēsturē!

Nākošais apmeklējums bija Madonas novada bibliotēka. Bibliotēkā bērnus sagaidīja lelle Šarlote, tikām iepazīstināti ar interesantām grāmatām, kā arī tika izspēlētas dažādas spēles.

Kā pēdējais no apmeklējumiem bija Cesvaines novadā saimniecība “Kalnu Buldures”.   Saimniecībā mums bija iespēja apskatīt sporta zirgus, kā arī vairākus trušus.  Diemžēl, neredzējām jūras cūciņas, jo aukstā laika dēļ tās bija paslēpušās mājās.  Ekskursija bija izdevusies, mājās atgriezāmies ar patīkamu emociju bagāžu!