2. maijā Tilžas bibliotēkā notika jauno grāmatu diena.Taču šoreiz šī diena bija īpaša, jo pasākumu apmeklēja SEB bankas Balvu filiāles pārvaldniece Diāna Bordāne un Balvu CB direktore Ruta Cibule. Projekta „ Atpūties ērti un pilnveido sevi!” ietvaros, kuru atbalstīja SEB banka, tika iegādātas 55 jaunas bērnu grāmatas.

Pasākumu apmeklēja Tilžas vidusskolas 1 - 3. klases skolēni un arī pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Pasākuma gaitā bibliotekāre pastāstīja par jaunajām grāmatām, kā arī bērni paši aktīvi piedalījās – skaitīja dzejoļus un rādīja, kā vieglāk iemācīties alfabētu.  Pasākumā bija  pārsteigums, jo ieradās divi klauni, kas gribēja ballīti. Taču lai nopelnītu ballīti kaut kas vispirms ir arī jāizdara. Klauni pastāstīja par savu izlasīto Lielo Milžu grāmatu un parādīja, ka šai grāmatā dzīvo pavisam īsts milzis. Taču šis milzis ir labs un sargās ikvienu, kurš lasīs šo grāmatu. Daudziem bērniem tas bija liels pārsteigums. Pasākums beidzās aktīvi, jo kā teica klauni  – kas tā par ballīti bez mūzikas – un aicināja visus kopīgā Putniņdejā.

Paldies SEB bankai par to, ka atbalsta  bibliotēkas un saprot, ka šis atbalsts mums ir nepieciešams. Jaunās grāmatas noteikti plauktos ilgi nestāvēs, bet tiks aktīvi lasītas!