Kens Ludvigs
PRIMADONNAS
Komēdija 2 cēlienos


Tulkojis Dž.Dž.Džilindžers

Kad divi neveiksminieki aktieri Leo Klarks un Džeks Geibls izlasa avīzē sludinājumu, ka bagāta kundzīte meklē savus mīļotos, sen neredzētos māsasdēlus, viņiem ilgi nav jādomā. Viņi taču ir īsti aktieri – kas par to, ka līdz tam spēlējuši tikai uz provinces skatuvēm. Kas viņiem ko nenospēlēt meklētos māsasdēlus un kļūt par miljonu īpašnieces mantiniekiem? Ko gan citu jūs varat sagaidīt no aktiera?!

Vienīgā problēma ir tāda, ka māsasdēli patiesībā izrādās māsasmeitas... Taču ne velti Šekspīra lugās vīrieši spēlēja sievietes. Un Leo un Džeks ir īsti Šekspīra eksperti. Šī būs viņu mūža lielā loma. Tādu „Divpadsmito nakti” pasaule vēl nebūs redzējusi!

Brodvejas vadošā komēdiju autora Kena Ludviga „Primadonnās” atdzīvojas Šekspīra dzirkstošo komēdiju pārvērtības. Tā ir arī parafrāze par kino zelta klasiku – leģendāro filmu „Džezā tikai meitenes”. Dailes teātris turpina smīdināt savus skatītājus – pārģērbšanās un sajaukto identitāšu radītie pārpratumi ir pārgalvīgas jautrības un nebeidzamu smieklu avots. Atļaujieties būt vieglprātīgi!

Lomās: Lauris Subatnieks (Leo), Intars Rešetins (Džeks), Kristīne Nevarauska vai Elīna Dzelme (Mega), Ilze Vazdika (Florense), Harijs Spanovskis (Dankans), Pēteris Liepiņš (Doktors Maijerss), Ieva Segliņa (Odrija), Dainis Grūbe (Bačs)

 

Izbraukšana no Strenču vidusskolas stāvlaukuma 15:00