Tā cieši saistīta ar literatūru, jo, lai piedalītos, Jums jābūt reģistrētam bibliotēkas lietotājam. Šo spēli  organizē sabiedrība "Tilde" un Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar izdevniecību "Zvaigzne ABC", "Gastronomijas institūtu" un UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju. Atbildot uz jautājumiem par latviešu literatūrā minētiem ēdieniem un dzērieniem, piedalās individuāli dalībnieki, bet tie, kas vēlas, var veidot komandas un gatavot kādu no latviešu literatūrā aprakstītiem ēdieniem. Erudīcijas spēlē ir 10 jautājumi par ēdieniem un dzērieniem latviešu literatūrā. Par katru pareizi atbildēto jautājumu tiek piešķirts viens punkts. Papildu punkti tiek piešķirti arī par ātrumu. Tikai tie dalībnieki, kas vismaz vienreiz ir izspēlējuši spēli, pareizi atbildot uz visiem jautājumiem, piedalās balvu izlozē. Tajā 12. novembrī piedalās VISI pareizo atbilžu autori, kuri reģistrējoties būs norādījuši savu bibliotēku – publisko vai skolu un reģistrējoties būs norādījuši derīgu e-pasta adresi.
Uzvarētāji ir visi spēles dalībnieki, kas kaut vienā spēlē ir pareizi atbildējuši uz visiem spēles jautājumiem, un reģistrējoties ir norādījuši savu bibliotēku un korektu e-pasta adresi. 
Visi uzvarētāji piedalīsies izlozē un sacentīsies par balvu. Savukārt Kulinārijas konkursā tiks piešķirtas divas balvas: komandai par labāko fotorecepti un aktīvākajai bibliotēkai, vērtējot bibliotēkas aktivitāti sociālajos medijos, popularizējot konkursu un izmantojot mirkļbirku #literaturasgarsa. Uzvarētāju komandas noteiks žūrija.
Konkurss norisināsies no 15. oktobra līdz 4. novembrim! Vairāk par konkursa norisi uzzināsi