Stopiņu novada ļaudis! Aicinām piedalīties novada jostas aušanā. Tā būs jūsu kopīgā dāvana novada 125. gadadienā.

Lieciet lietā savas prasmes un apgūstiet jostas aušanas pamatus un rakstus Tautas lietišķās mākslas studijas “Ulbroka” tautas daiļamatmeistares Baibas Kurzemnieces vadībā. Katrs no jums ir aicināts ieaust vienu raksta elementu no mūsu sagatavotā vai pašradītā raksta, kas sastāv no 23 rakstu diegiem. Nāciet, sākot ar 17. oktobri, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 16.00 līdz 19.00 vai pēc jūsu iespējām citā saskaņotā laikā, sazinoties ar Ulbrokas bibliotēkas vadītāju Daigu Brigmani tālr.67910503, 26590932 (Institūta ielā 1, LLU LTZ Institūta 2. stāvā).

Tiks gaidīts un apmācīts ikviens – liels vai mazs – Stopiņu novada iedzīvotājs.

Lai mūsu domas un darbus vieno labi padarīts kopīgs darbs! Būs iespēja atstāt arī rakstisku vēlējumu savam novadam, veicot ierakstu Vēlējumu grāmatā. Izkopsim latviskās tradīcijas rudens un ziemas vakaros, pulcējoties amatu prasmju apgūšanai aušanā!

TLMS “Ulbroka” vadītāja Ārija Vītoliņa,

Ulbrokas bibliotēkas vadītāja Daiga Brigmane

P.S. Visi, kurus ieinteresēs aušanu turpināt, – praktiskās nodarbības katru otrdienu TLMS “Ulbroka” telpās Institūta ielā 17b, vienstāvu namiņā, TLMS “Ulbroka” vadītājas Ārija Vītoliņas vadībā (tālrunis 29498813).

Ziņu sagatavoja:
Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas vadītāja Daiga Brigmane
TLMS "Ulbroka" vadītāja Ārija Vītoliņa

Tagi: aušana, audējas, Stopiņu novada josta, josta, novada josta, Ārija Vītoliņa, audēji, Daiga Brigmane, Stopiņu novada Ulbrokas biblioteka, Ulbrokas biblioteka