Laipni lūgti Viktorijas laikmeta Londonā! Arī nostūros, kur pieklājīgas dāmas nekad nespertu savu kāju! Kur vakara izpriecai skaistu sievieti var nopirkt par naudu.

M. Feibera ģeniālais, izlaidīgais romāns vēsta par mīlestību un godkārīgām ilgām. Tas ir brīnišķīgs stāsts par erotiku, mīlestību, grēku, ģimenes ķildām un šķiru aizspriedumiem.
Romāna galvenā varone Sirdspuķīte ir valdzinoša deviņpadsmit gadus veca prostitūta. Viņa lasa grāmatas un pat raksta romānu, kurā atriebjas saviem pāridarītājiem – vīriešiem. Vairāk par visu jaunā sieviete vēlas izrauties no pazemojošās dzīves.

Kas vīriešiem Sirdspuķītē šķiet tik pievilcīgs?
Sirdspuķītes piekoptā amata arsenālā nav lielākas vērtības kā jaunavīga izskata meitene, kas spēj ļauties izvirtību straumei un pēc tam iznirt no tās smaržīga kā roze, ar draudzīga spaniela skatienu acīs un smaidu lūpās – baltu kā grēku piedošana. Vīrieši nāk atkal un atkal, taujā pēc Sirdspuķītes un ir pārliecināti, ka sievietes vēlme izbaudīt viņu izraudzīto netiklību ir tikpat liela kā pašiem.

“Ja laikmets un apstākļi būtu bijuši citādi, Dikenss patiešām būtu varējis sarakstīt Mišela Feibera romānam līdzīgu darbu. Iedomājieties: Dikenss + pornogrāfija. Karaliene Viktorija, atverot šādu grāmatu, nokristu ģībonī!”
January Magazine