Siguldas novada bibliotēkā aicina uz interaktīvu izstādi „Lielas zivis, mazas zivis”. Tajā var iepazīt Latvijas jūras piekrastē un saldūdeņos sastopamās zivis, uzzināt par šo zivju uzbūvi, vairošanos, ēdienkarti un dzīvesveidu.
Izstādē var ne vien skatīt zivju attēlus un lasīt aprakstus, bet arī likt lietā atjautību, liekot kopā lauznīšus, nosakot zivju svaru, mikroskopā pētīt zivs zvīņas, izspēlēt dažādas spēles par zivīm un iesaistīties citās nodarbībās. Zivju ēdienu cienītāji mājup varēs doties ar dažādām, iespējams, vēl neizmēģinātām, zivju ēdienu receptēm.


Izstāde Siguldas novada bibliotēkā izstādīta sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. 8., 10., 22., 24. un 29. martā laikā no plkst. 11.00-15.00 piedāvā izstādi apgūt interaktīvajās nodarbībās Dabas aizsardzības pārvaldes Dabas izglītības centra speciālistu vadībā. Iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz tālruni 67700865.

Izstādes autore un kuratore ir vides gide Ināra Cukura no Vides gidu asociācijas. Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeja atbalsta biedrību un ar Zivju fonda finansiālu atbalstu.

Ceļojošā izstāde Siguldas novada bibliotēkā būs skatāma līdz 31.martam.

Ieeja – bez maksas.


Ziņu sagatavoja:

Iveta

Tagi: Izstādes, Siguldas novada bibliotēka