Siguldas novada bibliotēkas piedāvā akciju “Atnāc, ietaupi un iegūsti!” – līdz janvāra beigām tiem lasītājiem, kuri nav savlaicīgi nodevuši grāmatas, nodot tās, nemaksājot soda naudu.

Bibliotēkas darbinieces aicina izmantot šo iespēju un ietaupīt līdzekļus, kā arī atdot grāmatas, kuras ir nepieciešamas citiem lasītājiem. Šī ir izdevīga iespēja atjaunot bibliotēkas abonementu arī tiem lasītājiem, kuri ilgu laiku nav varējuši nomaksāt soda naudu par savlaicīgi nenodotajām grāmatām. Vienīgais noteikums – šajā laikā jāatnāk uz bibliotēku. Atnesiet sen paņemtās, bet atdodiet aizmirstās grāmatas! Informējiet par akciju arī savus draugus, radus un paziņas!

 

Bibliotēka piedāvā vēl vienu iespēju izdarīt kādu labu darbu – atnesiet savu grāmatu bibliotēkai. Apmeklētājiem tiek piedāvāts plašs grāmatu un žurnālu klāsts apmaiņas plauktā “Lasītājs – lasītājam”. Ja arī jums mājās ir grāmatas, kuras neviens vairs nelasa, atnesiet uz bibliotēku, tās noteikti kāds vēlas izlasīt un Jūs būsiet iepriecinājis kādu cilvēku ar jauniegūtu grāmatu! Laipni gaidīti bibliotēkā!

Ziņu sagatavoja:

Iveta

Tagi: grāmatas