Biksēres bibliotēkā

 

„Nāk rudens apgleznot Latviju…”, nu kurš gan nezina šīs populārās dziesmas vārdus, un kālab gan nē… vērojot dabu, mēs pamazām jau redzam kā koki nemanot iekrāso savas lapotnes viskrāsainākajos toņos. Kad dabā koki ietērpjas krāsaini, visā Latvijā mēs svinam „Dzejas dienas”.

13. septembra pēcpusdienā Sarkaņu pagasta pārvaldes zālē interesentiem bija iespēja tikties ar Madonas dzejniekiem Sarmīti Radiņu un Oļģertu Skuju, kurš klātesošos iepazīstināja ar savu jauno dzejas krājumu „Lauskas laikā” un iekrāsoja krāsainu dzejas noskaņu baudījumu.

Sarmīte Radiņa sakot ievadvārdus par jauno krājumu, savā redzējumā komentēja tā nosaukumu: - Ar lauskām laikā ir tā, ka katrs dzejolis ir kāda lauska cilvēka mūžā un viņa laikā. Grāmatā sadūrušies visi lauztie stariņi kopā, bet tie neradīs sāpes un skumjas, jo tā kopumā ir jauka un sirdij mīļa grāmata.

Oļģerta Skujas dzejas rindās klātesošie saklausīja mūsu ikdienu, atziņas par laiku, kurā dzīvojam, pretrunas, kas valda Latvijā, tam visam piemetot humora pipariņus.

Katram par dzirdēto un redzēto savs vērtējums- kādam dzejas rindas palīdzēs saņemties, citam skaidrāk paskatīties uz to kas notiek apkārt, vēl kādam acīs iespīdējās pa aizkustinājuma asarai un patīkamai rudens elpas un krāsainības sajūtai, kura mūs apbur katru dienu raugoties dabā.

Adrese

Biksēre, Biksēre, Sarkaņu pag., Madonas nov., LV-4870

Kontaktinformācija

Tālr.: 64860876 (Pagasta padomē)
E-pasts: bikseresbibl@inbox.lv, bikseresbiblioteka@madona.lv

Kultūras karte

Darbalaiks

  • P:08:00-17:00
  • O:08:00-18:00
  • T:08:00-12:00
  • C:08:00-17:00
  • P:08:00-16:00
  • S:-
  • Sv:-
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv