Kevins Greindžs (1974) ir amerikāņu rakstnieks un žurnālists. Sasniedzis 33 gadu vecumu un nonācis dzīves krustcelēs, viņš kopā ar astoņiem citiem pārgalvjiem  dodas uz Butānu veikt pārgājienu pa

Kevins Greindžs (1974) ir amerikāņu rakstnieks un žurnālists. Sasniedzis 33 gadu vecumu un nonācis dzīves krustcelēs, viņš kopā ar astoņiem citiem pārgalvjiem  dodas uz Butānu veikt pārgājienu pa Sniega cilvēka taku, kas tiek uzskatīta par ekstrēmāko augstkalnu maršrutu Himalajos. 24 dienu laikā viņi noiet 347 kilometrus un šķērso 11 augstkalnu pārejas, turklāt septiņas no tām atrodas augstāk par 4800 m virs jūras līmeņa. Autors sniedz lasītājiem iespēju soli pa solim iepazīt unikālo Pērkonu pūķa zemes kultūru, rakstnieka acīm vērot vienu no neskartākajām savvaļas teritorijām pasaulē un iejusties pārgājiena dalībnieku ādā, sastopoties ar visdažādākajām grūtībām.

Sniega cilvēka taku, kas tiek uzskatīta par ekstrēmāko augstkalnu maršrutu Himalajos. 24 dienu laikā viņi noiet 347 kilometrus un šķērso 11 augstkalnu pārejas, turklāt septiņas no tām atrodas augstāk par 4800 m virs jūras līmeņa. Autors sniedz lasītājiem iespēju soli pa solim iepazīt unikālo Pērkonu pūķa zemes kultūru, rakstnieka acīm vērot vienu no neskartākajām savvaļas teritorijām pasaulē un iejusties pārgājiena dalībnieku ādā, sastopoties ar visdažādākajām grūtībām.