Tematiska izstāde. ” 27. marts – Starptautiskā teātra diena” Novadniecei, aktrisei” Olgai Dreģei – 75” radošās darbības atspoguļojums jubilejas mēnesī.

Starptautisko Teātra dienu 1961. gadā dibināja Starptautiskais Teātra institūts (ITI UNESCO). ITI nacionālie centri un teātra cilvēki visā pasaulē to ik gadus atzīmē 27. martā. Par godu šiem svētkiem tiek organizēti neskaitāmi nacionāli un starptautiski pasākumi. Viena no tradīcijām ir Starptautiskās Teātra dienas starptautiskā vēstījuma publicēšana ar dažādām izrādēm, pasākumiem un izstādēm, kurās tiek godināti gan aktieri jubilāri, gan spēlētākās izrādes. Arī Biksēres bibliotēkā tika veidota informatīvi tematiska izstāde „Mūsu skatuves māksliniecei – Olgai Dreģei - 75

“Teātra diena ir iespēja godāt teātra neskaitāmās formas. Teātris kalpo kā izklaides, tā arī iedvesmas avots un ir spējīgs vienot dažādās pasaules kultūras un cilvēkus. Teātris ir kas vairāk, tas piedāvā iespējas izaugsmei un zināšanām. (Džūdija Denča).  Izstādē izliktas leļļu teātra maskas, lelles un tērpi, izmantoti novadpētniecības materiāli.

Ziņu sagatavoja:
Sarkaņu pagasta Biksēres bibliotēkas vadītājs: Didzis Akmentiņš

Tagi: Olga Dreģe