Lasīšanas stafetes dalībniekiem no 1. jūnija līdz 15. jūlijam bija jāizlasa viena vai vairākas grāmatas no piedāvātā grāmatu saraksta atbilstoši savām interesēm un jāuzraksta atsauksme par izlasīto. Dalībnieki varēja rakstīt aprakstu blogā, veidot video un foto kolāžas, kā arī dalīties ar informāciju sociālajos tīklos.

 

Lasīšanas stafetē piedalījās lasītāji no visas Latvijas vecumā no 11-14 gadiem.

Izvēlēties tikai vienu uzvarētāju no kuplā dalībnieku skaita žūrijai nebija viegli, taču pēc ilgas apspriedes un karstām diskusijām uzvarētāja titulu piešķīra Dāvidam Rubenam no Rudzātu pagasta. Dāvids ir aktīvs dažādu konkursu dalībnieks, arī Plašā Apvāršņa konkursa uzvarētājs, bet šoreiz viņš ir laimējis nedēļu “Ilustrētā Junioriem” un Valodu skolas “Skrivanek Baltic” vasaras nometnē Kuldīgas novada “Lejastiezumos”.

“Kopā ar vienmēr jautriem pasniedzējiem un nometnes biedriem varēsi doties neaizmirstamā ceļojumā cauri gadsimtiem – pabūsi akmens laikmetā, iejutīsies prinču vai princešu tēlos, izdzīvosi padomju laikiem raksturīgās ierindas skates un pat pasapņosi par nākotni. Netrūks arī spēļu, izglītojošu nodarbību un meistardarbnīcu pieredzējušu pasniedzēju vadībā, kā arī atpūtas brīvā dabā.

Mēs apsolām, ka mājup atbrauksi ne tikai ar lieliskām atmiņām, bet arī ar pulku jaunu draugu!”, - to lasām www.skrivanek.lv

Iesaku vienaudžiem, lasiet!, tā Dāvids saka par S. Cetas grāmatu “Hugo kļūst iedomīgs”, un bibliotēka pievienojas ieteikumam – lasiet, un atradīsiet aizraujošu grāmatu! … arī no jaunās “Bērnu un jauniešu žūrijas - 2015” kolekcijas.

 

Apsveicam Dāvidu!

 

Ziņu sagatavoja:

Rudzātu bibliotēka, izmantojot interneta informāciju.

Tagi: konkurss, Lasi un vērtē, lasīšanas stafete