& lt; tr>

Sestdien visi uz Ropažu novada sporta svētkiem! (IZMAIŅAS!)

iesūtīts: 2010.08.16 14:41

rakstīt redaktoram 
izdrukas versija 


Aicinām visus Ropažu novada iedzīvotājus, uzņēmējus un viesus 21.augustā piedalīties Ropažu novada jau 9. sporta un atpūtas svētkos, kuri norisināsies Ropažu novada Zaķumuižā, stadionā, „Sapņu līcī” un tā tuvākā apkārtnē.

(Sporta veidu veidu pieteikuma komplektā ieviesusies kļūda - "Bērnu startu " pieteikumos!!! - Nepareizi dzimšanas gadi. Dzimšanas gadi šajos komplektos ir izlaboti - jābūt tā kā Nolikumā un programmā!!!)
                                                                                        Lūdzu man piedot, Evita Eglāja
Jau mēnesi Ropažu novada sporta iestādēs noris spraigs darbs, lai sestdien sagaidītu jau 9. novada sporta svētkus. Sporta svētku galvenais organizators Ropažu novada sporta centrs visas dienas garumā dalībniekiem un viesiem piedāvās piedalīties visdažādākajās aktivitātēs, gan startējot individuāli, gan komandā. Sporta centra vadītāja Evita Eglāja rosina nākt arī tos, kas vairāk vēlas vērot, nekā piedalīties, jo atbalstītāji un līdzi jutēji nepieciešami ikvienam sporta dienas dalībniekam.
Sporta svētku ietvaros dalībnieki varēs spēlēt futbolu, strītbolu un futbolu. Būs iespēja mēroties spēkiem riteņbraukšanā, novusā un krosā. Šogad pirmo gadu sporta svētku ietvaros būs iespēja iepazīties ar Latvijā vēl ne tik populāru sporta veidu kā petanks. Arī ģimenēm un mazajiem sportotājiem tiks nodrošināts sacensību gars un dažādas sporta un aktivitāšu disciplīnas, piemēram, „Riteņu gonkas” un „Torņa celšana”, kā arī citas interesantas disciplīnas.

Atklāšanas parāde sāksies plkst. 11.00. „Sapņu līcī”. Ierašanās, pieteikumu precizēšana un dalībnieku reģistrācija no plkst. 9.45 līdz. 10.30. Sacensību sākums 11.30. Sīkāku informāciju un pieteikumu veidlapas meklē:
- iepriekšējais pieteikums;
- komandas vārdu pieteikums;
- pieteikums;
- nolikums;
- <a href="http://www.ropazi.lv/box/files/sports/spo

Komentāri