Mērsragā pirmo reizi notika Mārgrūbes pirātu svētki.

         Jau no agra rīta iedzīvotāji varēja vizināties ar laivu Mērsraga kanālā. Braucieni ar laivām bija ļoti pieprasīti. Pulksten divos sākās ūdensšovs,,Mārgrūbes pirātu uzbrukums." Pirāti vairākās laivās sacentās, kuri pirmie nonāks līdz kuģim un nogādās krastā uz klāja esošo dārgumu lādi. Par uzvarētājiem kļuva komanda ,,VILNIS": Vēlāk pasākumi turpinājās brīvdabas  estrādē Jēgerlejā, kura bija pārpildīta ar cilvēkiem. Apmeklētāji varēja baudīt zivju zupu un ceptas zivis.Iemeslu priecāties netrūka arī bērniem kas varēja izlēkāties piepūšamajās atrakcijās un piedalīties buras mākslinieciskajā apdarē, Tomēr vislielākā spēku pārbaude sākas vēlāk vakarā, kad ar saviem paraugdemonstrējumiem uzstājās

Latvijā pazīstamais spēka vīrs no Mērsraga - Mareks Jēkabsons.

       Tālāk sekoja koncerta daļa, kas bija par brīvu un ilga divarpus stundu.spriežot pēc skatītāju aplausiem un ovācijām, koncerts bija izdevies! Svētkos piedalījās Rojas, Talsu novada un Rīgas, Mārupes pašddarbnieki.

     Pēc visām dienas aktivitātēm cilvēki varēja atpūsties nakts ballē, dejojot grupas ,,Novadnieki" pavadījumā. Pusnaktī priecēja arī ,,Kūru uguns" ,aizdedzinot iepriekš sagatavotu skulptūru,un svētki noslēdzās pozitīvā gaisotnē!

Ziņu sagatavoja:
Petere Maira,bibliotēkas vadītāja.

Tagi: svētki, Mērsrags, pirāti