26. februārī plkst. 12:00 Rakstniecības un mūzikas muzejs (Rīgā, Pils laukumā 2) aicina uz pirmo tikšanos Lasītāju klubā.

 

Rakstniecības un mūzikas muzejs uzsāk jaunu tradīciju – Lasītāju klubs. Pirmajā tikšanās reizē visi interesenti tiek aicināti izteikt viedokli par divām šobrīd populārām grāmatām – Viļa Lācīša „Stroika ar skatu uz Londonu” un Otto Ozola „Latvieši ir visur”. Lasītāju klubā būs iespēja sastapt domubiedrus vai uzskatu pretiniekus, kā arī baudīt kafiju un labu sabiedrību.

Abas grāmatas jau kādu laiku ir pirktāko grāmatu topu galvgaļos, uz to lasīšanu bibliotēkās veidojas rindas, tās tiek apspriestas plašsaziņas līdzekļos, interneta komentāros un paziņu lokā. Gan Viļa Lācīša „Stroika ar skatu uz Londonu” (Mansards, 2010), gan Otto Ozola grāmata „Latvieši ir visur” (Atēna, 2010 ) stāsta par latviešu gaitām ārzemēs, mudina domāt par nacionālā un internacionālā ietekmi cilvēka pasaules uzskata veidošanā un ļauj diskutēt par latviešu vietu pasaules kontekstā un daudziem citiem jautājumiem.

Rakstniecības un mūzikas muzejs Lasītāju kluba tikšanās iecerējis veidot regulāri, lai lasītājiem būtu iespēja diskutēt par aktualitātēm literatūrā.

Pasākumu atbalsta Rīgas Centrālā bibliotēka un apgāds Mansards.

Ieeja – bez maksas.

Kontaktinformācija: tālr. 67227782
www.rmm.lv