Sniega laikā
15. janvāris, Stabulnieku bibliotēka

15.01.2019 Notikums  

Stabulnieku bibliotēka vēl janvāra mēnesī saviem lasītājiem piedāvā divas tematiskas izstādes, kurās pieejamas rakstnieces Dzintras Žuravskas grāmatas, rakstnieces jubilejas ietvaros, un grāmatas par sniega izjūtu, Vispasaules Sniega dienas ietvaros. 

Ak tu, cūku Tenīsiņ!
15. - 15. janvāris 13:30, Stabulnieku bibliotēka

15.01.2019 Notikums  

15.janvāra pēcpusdienā Stabulnieku bibliotēka uzņēma ciemiņus, pusaudžus no Sīļukalna pamatskolas, un pēc iepazīšanās ar bibliotēku tika kopīgi pārrunātas un radoši izspēlētās Teņa dienai raksturīgās tradīcijas.

Palīdzi sev ARĪ pats!
8. janvāris, Stabulnieku bibliotēka

09.01.2019 Notikums  

Janvāra mēnesī Stabulnieku bibliotēka piedāvā saviem lasītājiem tematisku izstādi par ļoti aktuālu tēmu - veselību. Izstādē ir pieejamas par šo tēmu izglītojoša satura grāmatas, kuras ir bibliotēkas nozaru literatūras krājumā.

Preses kolekcija 2019.gadam
3. janvāris, Stabulnieku bibliotēka

03.01.2019 Notikums  

Stabulnieku bibliotēkai abonētie laikraksti un žurnāli 2019.gadam, kas joprojām ir visvairāk lietotāju pieprasītie un, pēc pērnā gada aptaujas, kolekcija papildināta vēl par diviem preses izdevumiem.

Lai laimīgs 2019.gads!
2. janvāris, Stabulnieku bibliotēka

02.01.2019 Notikums  

Stabulnieku bibliotēka visiem saviem mazjiem un lielajiem apmeklētājiem vēl ļoti laimīgu un veiksmīgu it visā šo jauno gadu :)

Par rukšiem un pašpilnveidi
2. janvāris, Stabulnieku bibliotēka

02.01.2019 Notikums  

Jaunākā vecuma lietotājiem, bērniem un pusaudžiem, Stabulnieku bibliotēka tematiskajās izstādēs piedāvā janvāra mēnesī lasīt dažāda literārā žanra grāmatas, kuru saturā ir peminēts 2019.gada simbols - cūka, kā arī grāmatas, kas palīdz pusaudžiem iepazīt pašiem sevi gan no nopietnās, gan ne tik nopietnās puses, kā arī padarboties radoš ...

Ķersim sapņus paši!
2018. gada 1. decembris, Stabulnieku bibliotēka

03.12.2018 Notikums  

1.decembra priekšpusdienā Stabulnieku bibliotēkā uz radošo nodarbību atkal kopā pulcējās dalībnieki, kuri bija uzsākuši sapņu ķērāju izgatavošanas procesu jau novembra pēdējā sestdienā un šoreiz jau ar domu, ka vajag tos pabeigt. Un nodoms izdevās! Apgūta jauna prasme un tapuši koši un skaisti, un kr ...

Svētkus gaidot...
2018. gada 28. novembris, Stabulnieku bibliotēka

29.11.2018 Notikums  

...Stabulnieku bibliotēkas jaunākā vecuma lietotāji, bērni un pusaudži, var darboties radoši, izkrāsojot un izrotājot melnbalto eglīti un ar savu radošo darbu piedalīties Ziemsvētku eglīšu kolekcijas veidošanā, kā arī ielūkoties tematisko izstāžu, kas veltītas gada nogales svētkiem, grāmatās, kurās ir gan radošas ...

Starptautiskā Cilvēktiesību diena - 10.decembris
2018. gada 26. novembris, Stabulnieku bibliotēka

29.11.2018 Notikums  

Un Stabulnieku bibliotēka saviem pieaugušajiem bibliotēkas apmeklētājiem piedāvā tematisku izstādi, kuras kolekcijā ir latviešu daiļproza par šīs tēmas pieteikumu un risinājumu.

Apgūstot senču prasmes
2018. gada 26. novembris, Stabulnieku bibliotēka

29.11.2018 Notikums  

Stabulnieku bibliotēkas lasītāvā novembra beigās un visu decembri skatāma radošo darbu izstāde. Darbi tapuši Valsts Kultūrkapitāla (VKKF) fonda mērķprogrammas “Atbalsts kultūras programmām reģionos” projektu konkursā “Latvijas valsts mežu un VKKF atbalstītās Latgales kultūras programmas 2018” ietvaros, biedrība ...

Adrese

Skolas iela 3, Stabulnieki, Stabulnieku pag., Riebiņu nov., LV-5333

Kontaktinformācija

Darbalaiks

  • P:
  • O:
  • T:
  • C:
  • P:
  • S:
  • Sv:

Saites

Visi pakalpojumiIzvēlētie pakalpojumi
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv