Iedegt dzirksti...
4. septembris - 31. oktobris, Stabulnieku bibliotēka

05.09.2017 Notikums  

...citos ar pozitīvu domu, vēlējumu Stabulnieku bibliotēka aicina savus jaunākā vecuma lietotājus, bērnus un pusaudžus, piedaloties rudens laika akcijā RUDENS VĒSTĪJUMS TEV...

Bibliotēkas spoks BuBū
10. oktobris - 4. novembris, Stabulnieku bibliotēka

10.10.2017 Notikums  

Papildinot tematiskās izstādes ar Veļu laika lasāmvielu, Stabulnieku bibliotēkā uz laiku izveidots arī fotostūrītis, kur jaunākā vecuma bibliotēkas lietotāji var nofotografēties ar galveno šī laika varoni - spoku un piedalīties akcijā IEPOZĒ ar SPOCIŅU BUBŪ!

Stabulnieku KNamam - 60
6. oktobris, Stabulnieku bibliotēka

16.10.2017 Notikums  

Stabulnieku bibliotēka, tuvojoties vietējā KNama 60.gadu jubilejai veltītajām svinībā, saviem interesentiem piedāvā tematisku izstādi, kurā ir pieejami novadpetniecības un vietējo iedzīvotāju izstādei atnestie informācijas materiāli, kas ir saglabājušās liecības par dažādos laikos notikušajiem tik dažādajiem notikumiem vietējā ku ...

Radošais rudens
5. oktobris, Stabulnieku bibliotēka

16.10.2017 Notikums  

5.oktobra priekšpusdienā Stabulnieku bibliotēkā parunāt par un ap rudeni iegriezās sākumskolas vecuma bērni. Tematiskās nodarbības laikā klātesošie dalībnieki aprakstīja, kā izskatās rudens, iepazinās ar mūsu tautas senču tradīcijām rudens laikā, lika tautasdziesmu puzles par rudeni un izkrāsoja koku lapas košās krāsās.

Zelta rudens Aglonā
4. oktobris, Aglonas novads

05.10.2017 Notikums  

Jau otro gadu pēc kārtas Stabulnieku bibliotēka aicina izbraukumā savus čaklākos bibliotēkas lietotājus, lai skatītu rudenī ieverojamākās vēsturiskās vietas un dabas ainavas Latgales reģionā. Un 4.oktobra dienu Stabulnieku bibliotēkas lietotāji pavadīja rudens izbraukumā pa Aglonas novadu, maršrutā iekļaujot Karaļkalnu, Aglona ...

Īstais laiks lasīšanai!
3. oktobris, Stabulnieku bibliotēka

03.10.2017 Notikums  

Stabulnieku bibliotēka saviem jaunākā vecuma lietotājiem tematiskajās izstādēs, pa vecuma grupām,  piedāvā grāmatas, kas piemērotas lasīšanai tumšajos rudens vakaros jeb VEĻU LAIKA LASĀMVIELA, pēc pašu bērnu un pusaudžu ieteikuma.

Oktobra jubilāre - Inga Ābele
3. oktobris, Stabulnieku bibliotēka

03.10.2017 Notikums  

Oktobrī Stabulnieku bibliotēkas pieaugušie lietotāji var ielūkoties latviešu rakstnieces Ingas Ābeles literārajā daiļradē un vērtīgā uzziņu literatūrā, kuru bibliotēka dāvinājumā saņēma no Stabulnieku pagastā dzīvojošās Čaunānu ģimenes.

Dzejas dienu noskaņās...
14. septembris, Stabulnieku KNams

22.09.2017 Notikums  

...tiek vadīts septembris arī Stabulnieku bibliotēkā, un ne tikai ar tematiskām izstādēm, kas veltītas Dzejas dienām, arī ar bibliotēkas interesentu iepazīstināšanu ar sava pagasta un novada dzejniecēm Preiļu un Riebiņu novada TIC tūrisma organizatores Ivetas Šņepstes Dzejas Busiņa maršrutā ar pieturu Stabulniekos. Dzejas ...

Septembrī suminām
4. septembris, Stabulnieku bibliotēka

13.09.2017 Notikums  

Stabulnieku bibliotēka saviem pieaugušajiem lietotājiem piedāvā ielīkoties latviešu dzejnieces Lijas Brīdakas un žurnālista, rakstnieka Gunāra Ieviņa un spāņu rakstnieka Migela de Servantesa Saavedras literārajos darbos, kuri pieejami tematiskajās izstadēs, kas veltītas šo autoru mūža apaļajām jubilejām.

Rudens noskaņas
1. septembris, Stabulnieku bibliotēka

01.09.2017 Notikums  

Septembrim sākoties rudens noskaņas ienākušas arī Stabulnieku bibliotēkā ar tematiskajām izstadēm bērniem un pusaudžiem, veltītām šim gadalaikam un aktivitātēm rudenī gan Dzejas dienām, gan radošām izpausmēm virtuvē un rokdarbos.

Adrese

Skolas iela 3, Stabulnieki, Stabulnieku pag., Riebiņu nov., LV-5333

Kontaktinformācija

Tālr.: 65326504 (Bibliotēkā)
E-pasts: stabulniekubbiblioteka@riebini.lv

Kultūras karte

Darbalaiks

  • P:08:30-17:00
  • O:08:30-17:00
  • T:08:30-17:00
  • C:08:30-17:00
  • P:08:30-17:00
  • S:09:00-15:00
  • Sv:-
Visi pakalpojumiIzvēlētie pakalpojumi
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv