Stabulnieku bibliotēka sirsnīgi sveic savus jaunākā vecuma un studējošos lietotājus ar Jaunā mācību gada uzsākšanu un novēl visiem LABAS SEKMES JAUNAJĀ MACĪBU GADĀ!

Stabulnieku bibliotēka sirsnīgi sveic savus jaunākā vecuma un studējošos lietotājus ar Jaunā mācību gada uzsākšanu un novēl visiem LABAS SEKMES JAUNAJĀ MACĪBU GADĀ! Lai viegli sokas zināšanu apguve, lai pats process ir interesants un saistošs un galvenais - lai pašiem ir vēlme gūt jaunas zināšanas!

 

8.SEPTEBRIS - STARPTAUTISKĀ LASĪTPRASMES DIENA,

tāpēc Stabulnieku bibliotēka savus lietotājus, jo īpaši skolas vecuma, aicina pēc iespējas biežāk ielūkoties grāmatā, kā saka - LASI GRĀMATAS un ESI ZINOŠS un GUDRS!

 

26.SEPTEMBRIS - VALODU DIENA EIROPĀ,

&scaron ;īs dienas ietvaros Stabulnieku bibliotēka aicina savus lietotājus LASĪT un PAREIZI RUNĀT SAVĀ DZIMTAJĀ VALODĀ, lepojoties ar to un varbūt pamēģināt APGŪT vai PAPILDINĀT ZINĀŠANAS kādā no SVEŠVALODĀM.

&Scaron ;ai tēmai bibliotēkā ir veltīta tematiska izstāde, kurā skolas vecuma bērni un jaunieši var ne tikai aplūkot grāmatas dzimtajā, bet arī krievu un angļu valodās, kuras pieejamas bibliotēkā. Un noteikti šajās grāmatās der ielūkoties!