Ikviena bibliotēka Latvijas laukos ir kā maza Gaismas pils tiem iedzīvotājiem, kuri še ir palikuši un turpina dzīvot, saimniekot un eksistēt. Uz bibliotēku ļaudis nāk gan pēc lasāmvielas sava redzesloka paplašināšanai

Ikviena bibliotēka Latvijas laukos ir kā maza Gaismas pils tiem iedzīvotājiem, kuri še ir palikuši un turpina dzīvot, saimniekot un eksistēt. Uz bibliotēku ļaudis nāk gan pēc lasāmvielas sava redzesloka paplašināšanai, gan veikt maksājumus interneta vidē, pasērfot virtuālajā pasaulē, gan vienkārši parunāties ar citiem bibliotēkas lietotājiem un bibliotekāru par dzīvi un sadzīvi.  

Jaunākā vecuma bibliotēkas lietotāji uz bibliotēku biežāk nāk, lai pasērfotu internetā, jo viņi ir jaunā tehnoloģiju laikmeta paaudze. Vecākā paaudze ir tie lielākie grāmatu mīļi un lasītāji. Un, kā pateicību tiem, kas LASA (lasa daudz un ilgus gadus) Stabulnieku bibliotēka 12. oktobrī noorganizēja izbraukumu skaistajā rudenī pa Latgales lauku ceļiem, kura ietvaros tika baudīta arī kultūra un vēsture, apmeklējot Maltas muzeju un Maltas bibliotēku, tika apbrīnota savā skaistumā atjaunotā Lūznavas muiža un krāšņajās rudens krāsās greznais parks un mājupceļā aplūkoti jaunumi pašu novada Riebiņu Centrālajā bibliotēkā. Bibliotekāres no sirds saka PALDIES saviem uzticīgajiem lasītājiem un pārējiem apmeklētājiem par Stabulnieku bibliotēkas apmeklējumiem, par dalību pasākumos, par atsaucību izstāžu veidošanā, par dalīšanos ar lasāmvielu no saviem personīgajiem krājumiem, īpaši preses izdevumiem, par dāvinājumiem, par idejām un ierosinājumiem. PALDIES, MĪĻIE, ka Jūs esat, jo ir patiess prieks, ka varam Jūsu labā darboties un ar Jums sadarboties!

Stabulnieku bibliotēka novēl saviem lietotājiem veselību un dzīvesprieku, radošu garu un izturību krēslas laikā un, noteikti, ar gaišumu sirdī nosvinēt Latvijas dzimšanas dienu!