Stabulnieku bibliotēka 8.martā jau 12 gadu pēc kārtas aicināja savus lietotājus piedalīties divpadsmitajos Grāmatu svētkos, kuri notika Preiļos

Stabulnieku bibliotēka 8.martā jau 12 gadu pēc kārtas aicināja savus lietotājus piedalīties divpadsmitajos Grāmatu svētkos, kuri notika Preiļos. Diemžēl šogad dalībnieku skaits bija uz pusi mazāks, 6 bērni un jaunieši un 2 pieaugušie, nekā aizvadītajos gados. Iespējams tas izskaidrojams ar to, ka kļūst aktuāla Starptautiskā Sieviešu dienas svinēšana, un daudzviet izglītības iestādēs un organizācijās uz vietām tiek rīkoti šai dienai veltīti pasākumi, kā tas bija šogad arī Stabulniekos vietējā Dravnieku pamaskolā.

Bet tiem, kas atsaucās uz bibliotēkas aicinājumu un devās uz Grāmatu svētkiem, bija iespēja piedalīties interesantās aktivitātēs, gan Grāmatus svētku atklāšanas pasākumā un publiskajās diskusijās par Preiļu novada attīstības perspektīvu, gan piedzīvot tikšanos ar filmu režisori un fonda "Sibīrijas Bērni" dibinātāju Dzintru Geku un citos, gan baudīt spēcinošo Preiļu putru un noslēgumā - dzeju kopā ar brāļiem Puncuļiem.

Stabulnieku bibliotēkas jaunākie Grāmatu svētku apmekletāji pabija Frizieru un Pavāru radošajās darbnīcās Viduslatgales profesionālajā vidusskolā, kur, esot aktīviem, arī ieguva vērtīgu balvu - grāmatu. Pēc tam tika izpētīts zemessardzes transports un skatīti tā demonstrējumi laukumā pie Preiļu novada domes, un par to parūpējās Zemessardzes 35.Nodrošinājuma bataljons.